kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten Lozano to wiatraczek w tyłku ma :)
1
Oby po tym meczu nie byli tacy pewni siebie.
0
Wlasnie postawilem ze Hummels dostanie kartke. Kurs z kosmosu, 5.5
1
Wiem, ze jestem cham ale zycze kontuzji Neurowi. Taka niewielka, zeby wypadł na miesiac
0
na stronie tvp sport
5
Jak mogles?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Kolarov. Trudniejsza pozycja
2
Do 2k https://www.komputronik.pl/product/391830/panasonic-tx-40es510e.html
do 4k https://www.komputronik.pl/product/391813/samsung-ue55mu7002.html
3
Wyobraz sobie mecz rozgrywany o 2 w nocy z komentarzem Jasiny:D Tylko mega Nieliczni wytrzymaliby
17
Messi zgasi tych łosi w meczu z Chorwacja.
1
Trafilas na wielką imrpeze,nic nie poradzisz. Wszystkiego najlepszego młoda, sto lat.
0
Dostał 25 baniek to został, prosta sprawa. Sam sie tego zapewne nie spodziewał, albo wiedzial o tym, ze podbije płace swoim postępowaniem
0
co dales tera pytanie. Nurkowy Ronaldo, zaskoczony?
0
Ja tez. Jutro ide od 10 do 18, aby obejrzec Portugalia- Hiszpania. Trzeba panie gadac z kierownikiem!
0
Z nim nic nigdy nie wiadomo.
0
Ta dzisiaj. On moze to ogłosic i sobote.
5
Wiecej niz Atletico? Dadza mu wiecej niz 25mln E? nie sadze
1
Zalezy kogo żona bardziej woli.
0
ogladam, ogladam.
2
Tak było, tzn kiedys tak w prasie pisali.
0
a bylo pińcet razy
0
Litwa to Litwa, czesto gramy znimi przed wielkimi imprezami. Po proostu.
0
Przeciez gralismy z Urugwajem,Meksykiem,Nigeria i Korea o to co Ci chodzi? Teraz gramy jeszcze z CHile, czyli z podobnymi przeciwnikami jakich mamy w grupie. A z Litwa to gramy juz po raz kolejny przed wielką impreza.
0
Włosi z Holendrami przed tv
7
Sezon ogórkowy sie zaczął. Pismaki cos pisac musza.
0
wyslalem pw
38
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_l7f6P5x5DZHOtF4YCXtqHRnqy46Uot77.gif
bylo?
0
Kaminski jest w rezerwie, za Glika.
3
No, ba niech konczy kariere powoli.