1

Ten Lozano to wiatraczek w tyłku ma :)

1

Oby po tym meczu nie byli tacy pewni siebie.

0

Wlasnie postawilem ze Hummels dostanie kartke. Kurs z kosmosu, 5.5

1

Wiem, ze jestem cham ale zycze kontuzji Neurowi. Taka niewielka, zeby wypadł na miesiac

0

na stronie tvp sport

5

Jak mogles?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Kolarov. Trudniejsza pozycja

3

Wyobraz sobie mecz rozgrywany o 2 w nocy z komentarzem Jasiny:D Tylko mega Nieliczni wytrzymaliby

17

Messi zgasi tych łosi w meczu z Chorwacja.

1

Trafilas na wielką imrpeze,nic nie poradzisz. Wszystkiego najlepszego młoda, sto lat.

0

Dostał 25 baniek to został, prosta sprawa. Sam sie tego zapewne nie spodziewał, albo wiedzial o tym, ze podbije płace swoim postępowaniem

0

co dales tera pytanie. Nurkowy Ronaldo, zaskoczony?

0

Ja tez. Jutro ide od 10 do 18, aby obejrzec Portugalia- Hiszpania. Trzeba panie gadac z kierownikiem!

0

Z nim nic nigdy nie wiadomo.

0

Ta dzisiaj. On moze to ogłosic i sobote.

5

Wiecej niz Atletico? Dadza mu wiecej niz 25mln E? nie sadze

1

Zalezy kogo żona bardziej woli.

0

ogladam, ogladam.

2

Tak było, tzn kiedys tak w prasie pisali.

0

a bylo pińcet razy

0

Litwa to Litwa, czesto gramy znimi przed wielkimi imprezami. Po proostu.

0

Przeciez gralismy z Urugwajem,Meksykiem,Nigeria i Korea o to co Ci chodzi? Teraz gramy jeszcze z CHile, czyli z podobnymi przeciwnikami jakich mamy w grupie. A z Litwa to gramy juz po raz kolejny przed wielką impreza.

0

Włosi z Holendrami przed tv

7

Sezon ogórkowy sie zaczął. Pismaki cos pisac musza.

0

wyslalem pw

0

Kaminski jest w rezerwie, za Glika.

3

No, ba niech konczy kariere powoli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?