0

aaaaaaaaaaaaaajajajaja

0

Krooooooooooooooooool

1

Barcelona zagrała po chamsku jeden klasyk na 10 a biali juz bija piane hahaha. PAJACE

1

Ramos pajac zaczął i jeszcze bez kartki Bale.

0

co k u

0

kartka dla Bale!!!!!!!!

0

ł

0

kurde... grac Pany

0

kur

0

111111111111111

4

zaluj panie

0

bliskooo :)

1

Wspaniale! Tera na boichu ich klepnac

4

Komu komu bo ide do domu(linka do meczu)

1

a co ma byc? czekam az sie mecz rozpocznie, bo piwa sie skoncza

0

Wlasnie zaczęlo sie studio przed meczowe. Kto chce linka zapraszam na priv

0

o 20 Ci wysle pw

4

Socjopata płakał jak ogladal.

38

Barca jest jedyna druzyna ktora nie przegrala w lidze.

20

Ciekawe czy Dani ma linki do odcinków domu z papieru

1

Wyslałem linka

0

wyslalem pw

4

1

Wyslalem Ci pw.

5

ten klubik to do drugiej ligi ma spasc, a ty mu jeszcze kibicujesz. No ladnie

3

Jak połowa tych "kibicow" nawet tego meczu nie obejrzy.

0

Wlasnie nie uznali Koronie gola. Spalony. Oczywisty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

U mnie całodobowe otwarte 365dni w roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?