kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aaaaaaaaaaaaaajajajaja
0
Krooooooooooooooooool
1
Barcelona zagrała po chamsku jeden klasyk na 10 a biali juz bija piane hahaha. PAJACE
1
Ramos pajac zaczął i jeszcze bez kartki Bale.
0
co k u
0
kartka dla Bale!!!!!!!!
0
ł
0
kurde... grac Pany
0
kur
0
111111111111111
4
zaluj panie
0
bliskooo :)
1
Wspaniale! Tera na boichu ich klepnac
4
Komu komu bo ide do domu(linka do meczu)
1
a co ma byc? czekam az sie mecz rozpocznie, bo piwa sie skoncza
0
Wlasnie zaczęlo sie studio przed meczowe. Kto chce linka zapraszam na priv
0
o 20 Ci wysle pw
4
Socjopata płakał jak ogladal.
38
Barca jest jedyna druzyna ktora nie przegrala w lidze.
20
Ciekawe czy Dani ma linki do odcinków domu z papieru
1
Wyslałem linka
0
wyslalem pw
4
https://mobile.twitter.com/Bartek1906ts/status/993122131767590913
Troszke "techniki" z naszej e-klapy
1
Wyslalem Ci pw.
5
ten klubik to do drugiej ligi ma spasc, a ty mu jeszcze kibicujesz. No ladnie
3
Jak połowa tych "kibicow" nawet tego meczu nie obejrzy.
0
Wlasnie nie uznali Koronie gola. Spalony. Oczywisty
69
https://gfycat.com/RashUnfortunateAustralianfurseal
:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
U mnie całodobowe otwarte 365dni w roku