1

I co niedowiarki? 3 pkt so ? so

9

Chcieliscie Debka to macie. Kolejny jego bezmysly faul

2

Paulinho jeszcze pogra, daj mu szanse.

1

To teraz Messi.

0

Thomas raz jest raz go ni ma

1

O w tej sytuacji Messiego w polu karnym z Parejo, Ronaldo lezałby juz 3 razy i machał lapami do sedziego

0

Stegen!

0

No Suarez, teraz juz musi byc z górki

1

Dobrze, ze mniej kibicow jest. Pilkarze beda mogli zaczerpnąc wiecej świezego powietrza. Tego im ostatnio brakowalo

1

Najlepiej na trybuny

0

wyslalem pw

0

Ah wy eksperci:D Pozniej Barca wygra 3-0 i " o, to to, przed meczem bylo wiadome ze wygraja"

0

Chelsea 3, zal

1

bieremy karabiny i lecimy

0

a masz link do 4 odcinka?


:D

0

a o tak sie piorą z nudow

6

Nie ladnie zganiac na kolege.

14

Wszyscy jestesmy ciekawi zakonczenia

0

Z Wengerem to mozna wrocic na 4 miejsce. Z jajami trener, taki jak Klopencjusz

2

To jest 10 filmow ktore mi przyszły pierwsze na mysl, ale sprawdzilem teraz i faktycznie podobnie, ale nie to samo bez przesady

6

1.Skazani na Shawshank
2. Zielona Mila
3. Forrest Gump
4. Ojciec Chrzestny
5. Nietykalni
6. Lot nad kukułczym gniazdem
7. Chłopcy z ferjany
8. Incepcja
9. Wyspa tajemnic
10. Gladiator

0

wyslałem pw

1

Tylko Donald Tusk!!1

2

Jedno jest wiadome- Ramos dzisiaj ich nie uratuje :)

0

Juve skupic sie maksymanie teraz

0

Jestt!!!

9

Dzis to nie masakra. Miod na oczy

0

Zobaczymy czy taka świetna decyzja Łysego.

0

No zeby nie krakac:)

1

Od razu, 0-6 Spokojnie, jeszcze 45 min, a nie zdziwie sie jak zaraz w 10-tke beda grac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?