kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I co niedowiarki? 3 pkt so ? so
9
Chcieliscie Debka to macie. Kolejny jego bezmysly faul
2
Paulinho jeszcze pogra, daj mu szanse.
1
To teraz Messi.
0
Thomas raz jest raz go ni ma
1
O w tej sytuacji Messiego w polu karnym z Parejo, Ronaldo lezałby juz 3 razy i machał lapami do sedziego
0
Stegen!
0
No Suarez, teraz juz musi byc z górki
1
Dobrze, ze mniej kibicow jest. Pilkarze beda mogli zaczerpnąc wiecej świezego powietrza. Tego im ostatnio brakowalo
1
Najlepiej na trybuny
0
wyslalem pw
0
Ah wy eksperci:D Pozniej Barca wygra 3-0 i " o, to to, przed meczem bylo wiadome ze wygraja"
0
Chelsea 3, zal
1
bieremy karabiny i lecimy
0
a masz link do 4 odcinka?
:D
0
a o tak sie piorą z nudow
6
Nie ladnie zganiac na kolege.
14
Wszyscy jestesmy ciekawi zakonczenia
0
Z Wengerem to mozna wrocic na 4 miejsce. Z jajami trener, taki jak Klopencjusz
2
To jest 10 filmow ktore mi przyszły pierwsze na mysl, ale sprawdzilem teraz i faktycznie podobnie, ale nie to samo bez przesady
6
1.Skazani na Shawshank
2. Zielona Mila
3. Forrest Gump
4. Ojciec Chrzestny
5. Nietykalni
6. Lot nad kukułczym gniazdem
7. Chłopcy z ferjany
8. Incepcja
9. Wyspa tajemnic
10. Gladiator
0
wyslałem pw
1
Tylko Donald Tusk!!1
2
Jedno jest wiadome- Ramos dzisiaj ich nie uratuje :)
0
Juve skupic sie maksymanie teraz
0
Jestt!!!
9
Dzis to nie masakra. Miod na oczy
0
Zobaczymy czy taka świetna decyzja Łysego.
0
No zeby nie krakac:)
1
Od razu, 0-6 Spokojnie, jeszcze 45 min, a nie zdziwie sie jak zaraz w 10-tke beda grac