3

Stoch - N I E B Y W A Ł E

0

Wasacz 145,5

0

komu podwieje 0,5 m/s przy takiej belce bedzie bulił.

0

Odwolali probna. I dobrze

1

Niemiec hahah 148,5

0

Zyla 143m, z 2 belki :D

0

Niedługo zacznie sie powtórka wczorajszego meczu na C+sport2 jak ktos chce link to pisac pw

1

o 9 na C+ sport 2

0

To ciesz sie, ze nie ogladałes na tvp

0

CANAL+ Sport 2 9:30

0

Po meczu!!!!!!!!!!!

0

Nie bylo tam zadnego karnego.

0

Strzelamy 3 bramke to zabijemy mecz. Tak to bedzie nerwówka do konca.

0

jeszcze ze dwie

0

Dojedziemy ich

0

0, wyjątkowo

1

wyslałem pw

6

kołczu, widze jestes na treningach

3

Kamil brawo po raz kolejny

0

zólte kartki

8

W ogole jak wszedl to mial wy***e na wszystko. Taki typ

48

Niech ją piekło pochłonie.

0

Na C+ Wolski i Mielcarski

0

over 2,5 zoltych kartek

0

Czegóz? na pustaka nie strzeli a i tak przycieszy miche.

0

2=/10

0

Pisalem, ze zaraz bedzie 0:2

0

No teraz United opusci mury i dostanie zaraz dwójeczke

2

1111111111111111

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?