1

pw

0

Juz dawno powinien.

0

Juve

0

Cuadrado. Ale to juz Real mogłby ich skarcic

0

pw

2

Ronaldo nurze, do cyrku wypad

0

Juve dobre dosrodkowania, ogien Juve

0

Najbardziej boje sie czerwonej kartki dla Juve

0

taaak 0-2

0

nie bylo spalonego,

10

Jaja juz wczoraj były.

0

Tak trzymac Juve.

9

o LE to sobie Arsenal moze walczyc , a nie Barcelona

0

Oczywiscie, ze bede za Barca nawet jakby odpadli z Bytovia Bytow.

0

Jak jeszcze rewanz z Roma. Moze od razu finał?

3

Nie, rozliczac bedziemy gdy odpadniemy z którys frontów. Walczymy o wszystko, Real tylko LM.

5

2 zmiana?

0

Nie słyszałem, wlasnie włączam pierwszy odcinek.

0

Carlitos lepiej rzuty wolne bije niz Ronaldo :D

1

Wisła - Lech

0

Rozbawiaja kadre

0

Za Benzeme to moze Brożek grac, a jaki tani.

16

Gomes lepiej pilke przyjmuje niz Lewy

0

Ale badziewiasty ten serial co leci przed meczami

0

ALe kursy na Polakow spadaja. Az sobie postawilem na skośnych zwinnych do polowy 5.8 kursik

0

Burza piaskowa z Sahary... wielokrotnie bywało juz tak

0

Wyslałem Wam.

0

wyslalem pw

2

Ja ogladałem mecze z jego udziałem po 1 w nocy. To dopiero wyzwanie.

7

Ostatni odcinek DB SUPER obejrzany....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?