kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przed samym meczem bedzie masa linkow PL z meczem. Wystarczy wejsc na La Ramble i zapytac
0
Ciekawe co tam robili? Chyba szałasy budowali
3
Ale... ze jak?
Żarczyn (niem. Gross Schoenfeld) – wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, w gminie Widuchowa.
31 grudnia 2008 r. wieś miała 401 mieszkańców[1].
Jak znajdziesz tam choćby jednego kibica Barcy to szacun
1
Albo z Radomia.
4
Ja stawiam czerwoną kartke. Real sie zblaźni po raz kolejny.
12
Dla mnie to Barcelona moze co roku wygrywac lige w marcu
0
napisz
4
Tylko, ze Marciniak potrafi podjac błędna dezycje nawet po obejrzeniu VARu. W ekstraklasie ma znacznie slabsze noty za mecze niz w LM.
28
Steven Gerrard został trenerem Rangers F.C
0
Bedzie szarżował w niedziele.
0
a no tak , Arka w tatym roku wygrala. 4. druzyna zagra w El.LE jak Legia zajmie miejsce premiowane pucharami, a wiec praktycznie pewne.
0
Jak Legia zdobedzie mistrzostwo to Arka zagra w el.le, ale 4 miejsce równiez zagra w el.le
12
Jak LFC ma slabiutka obrone. Real ich zniszczy wrzutkami, zakatuja ich. No chyba, ze zagraja mecz sezonu. No i przydałby sie zeby w koncu sedzia nie mylil sie na korzysc białych
0
https://pbs.twimg.com/media/DcTmPO8XUAE6xAi.jpg:large Nadal w barwach Atletico w meczu z Arsenalem. To biala częśc madrytu sie wkurzy :)
60
Jeszcze sie konkretne upaly nie zrobiły, a to juz w głowe mocno grzeje?
3
tvp sport
0
kto chce PL link do Atletico Arsenal to pw
3
Argentyna
0
Meczyki
1
3. Ramsey strzela gola
4. Ktoś znany umiera
48
Real pewnie wygra po tie breaku
0
To jak bedzie 36C to wychodz z łazienki.
0
Trudno sprawdzic? Praktykuja, ale co z tego jak Keita wypowiadał sie ze posilek jedzony przed switem w dniu meczu na spokoju wystarcza. Juz nie mowiac o tym, ze w czasie meczu doją wode.
1
I co związku z tym, ze obowiązuje?
12
Chłopie, a co by wyprawial taki Kucharczyk, Brozek czy Boguski w LaLidze
0
Sa pilkarze, którzy w czasie ramadanu pija wode w trakcie spotkania, za to na treningach juz nie. Seidu Keita np.
32
Kucharczyk>Ronaldo
12
Grubo sie mylisz jeszcze sadzisz ze nam odpuszcza. Ty w ogole wiesz kiedy jest final LM?
3
Nie martw sie. Kibice z Madrytu wiedza, ze Barcelona zdominowala lige
1
Raport mniejszości