kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Nie chce krakac, ale zapewne z milionowej wrzutki albo strzela białasy, albo Ronaldo popływa i dokonczy dziela z karnego.
0
Wrzutka wrzutka wrzutkaa
5
Ramos samobój w 90' CI zycze.
0
30 sekunda, a ROnaldo lezy. Skuban iec, ciekawe kiedy w 1 sekundzie padnie
0
CHcesz link do c+?
1
Stresuje sie jakbym Barce ogladal. LFc nie spitol nam wieczoru :D
4
Dua Lupa :D
0
priv
0
pw
2
... pojdzie do pracy za tysioncpincet :D
0
pierwszy gwizdek
0
Kto chce link do studia LM c+ , zapraszam na priv
0
a po meczu browary ku radosci
8
W to co biali wierza od dawna, a wiec tylko Liga Mistrzow im zostala, a juz za 3 godziny moga zostac bez zadnego pucharu ,a placz i lament nie bedzie mial konca :) Ogien Liverpool, zagrajcie mecz zycia.
13
My szlachta gramy tylko w najwszego GOD'a i ogladamy Dom z Papieru, wiec sorry :)
1
Paweł Brozek...
3
Chyba pierogi lub bigos. A nie kebab
0
Ronaldo złota piłeczka, a jak
1
Interesuje Cie to? podziwiam
1
Spoko, daj mu chwile i kontuzje na 3 miesiace
0
Brawo Gomes, 1 plac w przyszlym sezonie murowany
0
Nie mogli tak z Romo?!?! a sorry Levante teraz jest na topie. #NieDlaValverde
5
Po co to wklejasz? Chcesz, zeby Socjopata targnąl sie na swoje zycie?
10
Alfabetem morsa. Kurła , naprawde?
0
uff dobrze, ze patefon na baterie
1
Ten mecz spokojnie jeszcze mozna wygrac. Zadnych remisow.
0
karny :D
3
robie screena
0
5-3 :)
0
Przeciez tu potrzeba co najmniej 6 zmian