10

Nie chce krakac, ale zapewne z milionowej wrzutki albo strzela białasy, albo Ronaldo popływa i dokonczy dziela z karnego.

0

Wrzutka wrzutka wrzutkaa

5

Ramos samobój w 90' CI zycze.

0

30 sekunda, a ROnaldo lezy. Skuban iec, ciekawe kiedy w 1 sekundzie padnie

0

CHcesz link do c+?

1

Stresuje sie jakbym Barce ogladal. LFc nie spitol nam wieczoru :D

4

Dua Lupa :D

0

priv

0

pw

2

... pojdzie do pracy za tysioncpincet :D

0

pierwszy gwizdek

0

Kto chce link do studia LM c+ , zapraszam na priv

0

a po meczu browary ku radosci

8

W to co biali wierza od dawna, a wiec tylko Liga Mistrzow im zostala, a juz za 3 godziny moga zostac bez zadnego pucharu ,a placz i lament nie bedzie mial konca :) Ogien Liverpool, zagrajcie mecz zycia.

13

My szlachta gramy tylko w najwszego GOD'a i ogladamy Dom z Papieru, wiec sorry :)

1

Paweł Brozek...

3

Chyba pierogi lub bigos. A nie kebab

0

Ronaldo złota piłeczka, a jak

1

Interesuje Cie to? podziwiam

1

Spoko, daj mu chwile i kontuzje na 3 miesiace

0

Brawo Gomes, 1 plac w przyszlym sezonie murowany

0

Nie mogli tak z Romo?!?! a sorry Levante teraz jest na topie. #NieDlaValverde

5

Po co to wklejasz? Chcesz, zeby Socjopata targnąl sie na swoje zycie?

10

Alfabetem morsa. Kurła , naprawde?

0

uff dobrze, ze patefon na baterie

1

Ten mecz spokojnie jeszcze mozna wygrac. Zadnych remisow.

0

karny :D

3

robie screena

0

5-3 :)

0

Przeciez tu potrzeba co najmniej 6 zmian

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?