1

48 panstw od 2026... prawie 1/4 panstw na swiecie. Najlepiej niech wszyscy graja. Prawdziwie kosmiczne mistrzostwa, wszyscy sie bawią

0

No oczywiscie, ze nie... Radze sprawdzic wczesniej kto ma awans przy jakich wynikach. Jezeli dzisiaj wygramy, a czwartek zremisujemy z Japonia to zalezy iloma bramkami, wtedy oni beda w bardziej uprzewilejowanej sytuacji, bo im wyzszy remis to nasz awans sie oddala. Z Japonia trzeba zagrac o pelną pule, kazde zwyciestwo nasze w czwartek przy minimum dzisiejszym remisie daje nam awans. Oby nas nie skarcili, bo wielce prawdopobodne ze zagramy 1-3-4-3 co jest samobójstwem przy naszych kiksach. Powinnismy zagrac mega asekurancko dzisiaj i grac na remis, tak wlasnie. Choc tak sie nie gra to my wlasnie powinnismy, bo mecz w czwartek bedzie o pietruszke

0

Takie wyniki byłby najlepsze dla nas. W ostatniej kolejce byśmy mieli wszystko w swoich rekach z Japonią. Mało kto to rozumie :)

4

Zadne oslabienie.

0

sedziowie przed monitorami MOGA skonsultowac sie z sedzia głownym, wiec odpowiedz brzmi tak, chyba graja w cs'a

1

Chłopie, w naszej e-kopanej Marciniak po skorzystaniu z VAR-u podjal błędna(!!!)decyzje. Wiec tutaj logiki sie nie doszukuj

1

Przeciez tylko jak sedzia uwaza, ze potrzebny mu VAR to wtedy bierze. Tutaj uznał, ze nie potrzebuje . Nie wazne, czy blędnie czy tez nie. Za kazdym razem sedzia nie bedzie sie powoływał na VAR, konsekwencji z tego tytułu nie poniesie.

15

oczywiscie, ze Pique

1

Ladnie zorgranizowany Iran. Naszych to trzeba by było wykrecac 2h po meczu z murawy + ze 4 samobóje w 45 min

2

Spuchną.
Oni tak beda grac 90 min

0

A moze sklad Kaiseslautern z '96?

24

Chcialbym, zeby nasi tak mozolnie grali i wygrywali po 1:0

0

no wiec podziel sie nazwiskiem

0

lub też kret sie wyłonil spod murawy

0

Mam ciekawa pytanie dla historyków futbolu: Ile razy Ronaldo za symulacje w polu karnym przeciwnika dostał zołtych kartek?

3

Strzelic... on niech dokladnie poda pilke

1

tak

0

Nie zczaiłem. Gramy ujowo tyle wiem. Potrzebne zmian a Nawalka je wprowadzi na mecz z Japonia... o mecz o honor

0

my i kontry... prosze Cie, Milik i Zielinski co chwile niedokladne podania. Chyba, ze przez Szczesnego prostopadła

12

Zwróccie na uwage ,ze Senegal był cienki jak sik pająka. Nie daj Bóg, druzyna, która atakuje i ma w tym pojecie by wbiła z piatke.

1

Jest w wyjsciowym

7

Na plus Krychowiak? Chyba sobie zartujesz

1

To z kim w koncu po wyjsciu? Anglie chyba mamy
polfinal minimum

0

Gdzie te zmiany? Juz nawet niech Rasiak i Kucharczyk wejda, ale zmiany na Boga

0

A Marciniak to jaka niby sedziuje?

0

Krychowiak I liga polska to jest max. Skandaliczny zawodnik, jak tam mozna zgubic forme?

0

Niema tylu zmian zeby cos zmienic.

0

Koniec

1

Przypadek, ale my gramy za wolno, klepiemy bez sensu w obronie, zero zaskoczenia

2

Jak nie kiedy to teraz?! Do boju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?