kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
48 panstw od 2026... prawie 1/4 panstw na swiecie. Najlepiej niech wszyscy graja. Prawdziwie kosmiczne mistrzostwa, wszyscy sie bawią
0
No oczywiscie, ze nie... Radze sprawdzic wczesniej kto ma awans przy jakich wynikach. Jezeli dzisiaj wygramy, a czwartek zremisujemy z Japonia to zalezy iloma bramkami, wtedy oni beda w bardziej uprzewilejowanej sytuacji, bo im wyzszy remis to nasz awans sie oddala. Z Japonia trzeba zagrac o pelną pule, kazde zwyciestwo nasze w czwartek przy minimum dzisiejszym remisie daje nam awans. Oby nas nie skarcili, bo wielce prawdopobodne ze zagramy 1-3-4-3 co jest samobójstwem przy naszych kiksach. Powinnismy zagrac mega asekurancko dzisiaj i grac na remis, tak wlasnie. Choc tak sie nie gra to my wlasnie powinnismy, bo mecz w czwartek bedzie o pietruszke
0
Takie wyniki byłby najlepsze dla nas. W ostatniej kolejce byśmy mieli wszystko w swoich rekach z Japonią. Mało kto to rozumie :)
4
Zadne oslabienie.
0
sedziowie przed monitorami MOGA skonsultowac sie z sedzia głownym, wiec odpowiedz brzmi tak, chyba graja w cs'a
1
Chłopie, w naszej e-kopanej Marciniak po skorzystaniu z VAR-u podjal błędna(!!!)decyzje. Wiec tutaj logiki sie nie doszukuj
1
Przeciez tylko jak sedzia uwaza, ze potrzebny mu VAR to wtedy bierze. Tutaj uznał, ze nie potrzebuje . Nie wazne, czy blędnie czy tez nie. Za kazdym razem sedzia nie bedzie sie powoływał na VAR, konsekwencji z tego tytułu nie poniesie.
15
oczywiscie, ze Pique
1
Ladnie zorgranizowany Iran. Naszych to trzeba by było wykrecac 2h po meczu z murawy + ze 4 samobóje w 45 min
2
Spuchną.
Oni tak beda grac 90 min
0
A moze sklad Kaiseslautern z '96?
24
Chcialbym, zeby nasi tak mozolnie grali i wygrywali po 1:0
0
no wiec podziel sie nazwiskiem
0
lub też kret sie wyłonil spod murawy
0
Mam ciekawa pytanie dla historyków futbolu: Ile razy Ronaldo za symulacje w polu karnym przeciwnika dostał zołtych kartek?
3
Strzelic... on niech dokladnie poda pilke
1
tak
0
Nie zczaiłem. Gramy ujowo tyle wiem. Potrzebne zmian a Nawalka je wprowadzi na mecz z Japonia... o mecz o honor
0
my i kontry... prosze Cie, Milik i Zielinski co chwile niedokladne podania. Chyba, ze przez Szczesnego prostopadła
12
Zwróccie na uwage ,ze Senegal był cienki jak sik pająka. Nie daj Bóg, druzyna, która atakuje i ma w tym pojecie by wbiła z piatke.
1
Jest w wyjsciowym
7
Na plus Krychowiak? Chyba sobie zartujesz
1
To z kim w koncu po wyjsciu? Anglie chyba mamy
polfinal minimum
0
Gdzie te zmiany? Juz nawet niech Rasiak i Kucharczyk wejda, ale zmiany na Boga
0
A Marciniak to jaka niby sedziuje?
0
Krychowiak I liga polska to jest max. Skandaliczny zawodnik, jak tam mozna zgubic forme?
0
Niema tylu zmian zeby cos zmienic.
0
Koniec
1
Przypadek, ale my gramy za wolno, klepiemy bez sensu w obronie, zero zaskoczenia
2
Jak nie kiedy to teraz?! Do boju