kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamietacie slyyna pytanie do Kucharczyka i jego odpowiedz? "sam jestes fatalny"? Ja by po tym meczu smialo sie zapytał. Michal nadajesz sie tylko na IV lige albanską, musze sie zapytac masz stamtad oferte? Ciekawe co by odopowiedzial
1
Ogladaj. Bedziesz mial okazje obejrzec kompromitacje wszechczasow. To nie koniec
0
3-0? no swiat by płakał ze smiechu
0
11111111111111
0
oby tak bylo
6
wilczurów...
0
Predzej kontynenty sie polącza niz Lech wygra 3-0.
0
Oni nie tylko zdązyli. Awansuja.
2
Łysy, a kartki to wzial ze soba?
0
Truskawka na torcie. A juz zdązylem sie odzwyczaic
31
Moze ktos mi wyjasnic dlaczego taka miernota jak Szymon Marciniak dostal do prowadzenia Super Puchar Europy?
0
Bo Astana u siebie nie przegrywa? Ja mam sam gola Dinama po kursie 1.6 co wydaje sie kapitalnym typem
1
No wiec jak na wszystkie to: Martwica Mozgu
3
https://www.antyradio.pl/Technologia/Mobile/Pol-miliona-osob-pobralo-aplikacje-wiatraka-i-marudzi-ze-nie-dziala-naprawde-24596
5
Bravo Trnava
0
brawo!!!!!!!!!
0
szkoda...
not
0
Co Ci Słowacy robia? niech ogarna ten mecz
0
1
Spoko spoko, za 2 lata wejdzie do 1 skladu
1
Jak w Zakopanem jestes to moze i tak.
0
jak chcić
0
oj jak dobrze byc zakopanym
11
Dobry ten trener stołecznych. Kupili Carlitosa, ktory zjada ta lige odbytem i nie gra. To samo Kante. Liga bedzie ciekawsza
8
Jeszcze bedzie Kucharczyk w stylu Messiego. Poczekaj
2
11
Karny ewidentny.
0
jest
1
https://img.joemonster.org/mg/albums/new/180715/hit_na_sklepowych_polkach.jpg
0
Tera francuzi na luzie ich wypunktuja