0

taktyk

0

Spokojnie. Wejdz jutro godzine przed meczem.

0

Di Boazerio nic nie gra w reprze

0

oby Głowka

0

Kto chce PL link BvB Bayern walic na priv

0

ja wchodze w over rzutow roznych

0

pól dnia by wymieniac

0

żenada

5

Idzie Czerwony Kapturek przez las do babci i myśli:
- Oj, żeby tylko nie spotkać wilka, bo jak mówiła babcia, pewnie mnie zgwałci...
Nagle, z krzaków wyskakuje wilk. Czerwony Kapturek przerażony tym, co się zaraz stanie (wedle słów babci), powoli ściąga majtki, a wilk na to:
- No co ty, srać tu przyszłaś!? Dawaj koszyk!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

pozamiatał :)

0

Pilzno cisnie. Chyba postawie jedyneczke do polowy

0

U mnie tylko najlepsze linki.

1

kto chce linka walic na priv.

0

Chce ktos juz 1 połowe sciagnac PL?

0

No generalnie takie pachołki sie goni manitką. Z Leo byłoby la decima

2

WIdziany na dworcu w Niecieczy.

0

5555555555555

0

33333333333333333333333

1


oni tak graja od poczatku sezonu

0

111111111111111111111

7

O ja p.... Genialny dzwiek. Oni chyba sie łączą z Marsem, a nie z Barcelona...

0

Jezeli ktos chce jeszcze streama C+ z komentarzem Wolskiego i Orłowskiego to zapraszam na priv

0

Wolski i Orłowski

0

a jak strzeli zwycieską bramke?

1

Wiecznie grac nie bedzie.

0

Piatek strzeli @2.25 Poszłoo

0

Własnie zaczyna sie studio Barca - Real na Canal+. Kto chce linka walić na priv.

0

Canal+

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?