kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
taktyk
0
Spokojnie. Wejdz jutro godzine przed meczem.
0
Di Boazerio nic nie gra w reprze
0
oby Głowka
0
Kto chce PL link BvB Bayern walic na priv
0
ja wchodze w over rzutow roznych
0
pól dnia by wymieniac
0
żenada
5
Idzie Czerwony Kapturek przez las do babci i myśli:
- Oj, żeby tylko nie spotkać wilka, bo jak mówiła babcia, pewnie mnie zgwałci...
Nagle, z krzaków wyskakuje wilk. Czerwony Kapturek przerażony tym, co się zaraz stanie (wedle słów babci), powoli ściąga majtki, a wilk na to:
- No co ty, srać tu przyszłaś!? Dawaj koszyk!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
pozamiatał :)
0
Pilzno cisnie. Chyba postawie jedyneczke do polowy
0
U mnie tylko najlepsze linki.
1
kto chce linka walic na priv.
2
1poł https://uptobox.com/2n7uvb60hasq
2poł https://uptobox.com/ew861fxwxnt0
0
Chce ktos juz 1 połowe sciagnac PL?
0
No generalnie takie pachołki sie goni manitką. Z Leo byłoby la decima
2
WIdziany na dworcu w Niecieczy.
0
5555555555555
0
33333333333333333333333
1
oni tak graja od poczatku sezonu
0
111111111111111111111
7
O ja p.... Genialny dzwiek. Oni chyba sie łączą z Marsem, a nie z Barcelona...
0
Jezeli ktos chce jeszcze streama C+ z komentarzem Wolskiego i Orłowskiego to zapraszam na priv
0
Wolski i Orłowski
0
a jak strzeli zwycieską bramke?
1
Wiecznie grac nie bedzie.
0
Piatek strzeli @2.25 Poszłoo
0
Własnie zaczyna sie studio Barca - Real na Canal+. Kto chce linka walić na priv.
0
Canal+