0

Arsenal mocno sie broni

0

a czemu nie

1

Kto chce PL link Ars Chel pisac priv

0

zaraz wysle na priv

1

Z nami sie zepną

0

0,1 w konkursie druzynowym :D:D

0

zonk haha :D

0

Niew bedzie Niemiec plul nam w twarz!

1

Jest Dawid!!

1

mozesz wyłączyc, dzieki

1

bedzie

6

Ide o wszystko, ze Austryjacy nie skaczą.

9

kto?

0

ze on wygral wiecej razy Lige Mistrzow niz oni

0

tak, a skakac Adaś Malysz, Rutkowski i Tonio Tajner. Skad sie tacy ludzie biora?

0

Kto chce link PL Real - Sevilla , priv.

0

Wilki 4-3 :)

5

No a nie pracuja? co Ty wygadujesz

1

Dzieci placa? a pracuja?

7

Rok temu nie bylo mowy o sprzedazy

1

Poczekaj poczekaj. Nowy sezon Cie czeka. I Niespodzianka z Berlinem

3

po awans

1

Dublet Liga+LM i nikt nie bedzie pamietal o PK

8

explorer

0

nie ma

0

tak

0

Troszke turystow przyszlo na SB

1

Kto chce link do ulubiencow , priv

2

NIESTETY, 3 lata temu wydawało sie ze to jest spór o Polske na linii PO-PIS. A to po prostu walka o koryto

1

Szwagier :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?