0

A Lechia odjezdza

0

Było wiele meczow :)

0

Uwazam, ze maja spore szanse

1

nawet nie mow, ze przeleciales kobite bratu

0

tez gram na Levante

0

No nie dziwne, tym bardziej, ze nie moze wejsc na boisko.

0

Mil strzela w klubie... to wiadomo co bedzie w reprezentacji

3

ja bym wypłacil, Real nie wygra moim zdaniem a i Napoli ciezko bedzie miało

0

Remy hahahahahah

2

Cracovia nie strzeliła karnego. Sedzia ogladal sytuacje z 4 minuty + 4 zolte kartki

0

Nasza e klapa jest niesamowitra :))

4

Jojek miazdzy

0

Chociaz jeden

0

Joju mocarz

0

No i Kamil w czolowce

0

Świetnie Kubacki

4

Nie.

0

Ciekawe ile osob wlaczylo z powrotem mecz. Gol dla Realu kwestia czasu?

0

Girona wygra:)

2

wejdzie luzem

0

o matko... wygrales z raz?

0

Kubacki? wtf

0

nie znam ludzi

0

4-0

1

Stoch !

0

My rozumiec

0

ja za 2 dyszki

0

A zeby sie lepiej ogladalo Piatek 2 lub wiecej gole @10

0

za 20 min napisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?