kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurs konkretny. PSG musi mocno zaatakowac, a jak Vivee zagra swoje bez chaosu to stawiam, ze wygraja
1
Brawo Piast
0
Gol dla wisienek!
5
i za 2 sezony do nas.
28
Cały mecz do obejrzenia z tvp 1
https://uptostream.com/xs842shamxif
1
Blad Kelemena, tragiczny blad
0
Sobiech i KO
1
oczywiscie ze spalony
1
Spalony, bedzie dogrywka :D
1
Twoj avatar reakcja na ten mecz
0
Boniek sie zaczadzi btw: sa race, wiec kara dla organizatora :)
0
Dogrywka
1
Własnie ja to musialem zrobic. Co za ludzie. Kiedys cos się ogladało na topie ale pisalo sie 24h po premierze odcinka.
0
nie słupek tylko po nodze Belga na rzut rozny
2
Kibice Byernu sie smiali z BvB, ze frajerzy. No takze tego :)
0
nie lękaj sie, małolat
0
Adin dwa tri
0
Fajnie, Arsenal sie szykuje jak LFC przez wiele lat :)
1
http://izulekcieurzadzi.pl/wp-content/uploads/2016/02/x1.jpg
Na pewno wiesz jaka to druzyna?
0
W Segunda Division moze ogony by pograł
1
1 mecz Barca wygrala 1-0. Nie, jest Amerykanką.
0
Tu nie ma co sie znac. To jest prokuratora za ta decyzje. Jedrzejczyk sam juz mial taka mine, jakby byl pogodzony ,ze czerwona i karny. Niepojęte
3
Nadal odpada z Thiemem z turnieju w Barcelonie! 2-0 dla Austriaka
0
Ty niewdzięczniku.
0
Pod motoryzacje podchodzi.
0
a podziele sobie srednia dniowke przez 8 godz. Wychodzi 25zł
32
a ile dni bylo tych "upałow"? Przeciez to normalne temperatury. Jak w lipcu przydusi +37 to chyba z pod przysznica nie wyjdziesz.
1
Stawiam 3-2 dla ManUtd
9
Kochany, pamiętasz jak rano biegałam po mieszkaniu i radośnie krzyczałam: "Hurra! Znalazłam wreszcie te jeb*ne klucze!" ?
- Tak...
- Nie wiesz, gdzie je położyłam?
3
Dobra zmiana w sądach. Młody sędzia ma pierwszą sprawę. Postanowił skonsultować się ze starszym, doświadczonym kolegą przez telefon:
- Mam tutaj bimbrownika. Jak myślisz, ile mu dać?
- Dwadzieścia złotych za litr, ani grosza więcej!