1

Żebys sie pytał.

0

1111111111

0

Panie, ileż ześ pan browarów wypil?

2

nastepny karny Atleti

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no masz :D

0

over w siatkówce postawiles?

2

Kedzieryn Olsztyn over 3,5 seta

0

Wyslalem Ci pw z linkiem

5

over zołtych kartek tam postawilem, jak w banku pewniaczek

0

RSSS - Athletic polecam over zóltych kartek, powinno byc goraco.

0

15:00 - 9 dni wolnego.

0

Atletico jak zagra na swoim normalnym dobrym, nie jakims super poziomie to zje Arsenal

0

Jeszcze 45 min, wierze w Bayern.

0

jaki zal

0

11111111

2

Wpólczuje tym ktorzy ogladaja na tvp

1

Tomasz Wieszczycki,

34

Dziwnie to sie zachowuje Ronaldo w polu karnym przeciwnika.

18

To podaj wynik

0

Tak postawilem.

0

Tylko Wisła. Pozdro

1

Zależy ile zażyje srodków odurzających

1

Panie tu zaraz szlagier Legia Gornik o awans do finalu pucharu najlepszej ligi na swiecie, a Ty tu z filmem wyjezdzasz.

2

EV zasługuje na szanse, nie ma nawet o czym pisac.

1

Strach sie bac

0

i? w protokole bedzie Paco

0

brawo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?