11

Zobaczymy czy dzisiaj taktyka Zinedine Dzidana przyniesie skutek. Z tak zorganizowana obroną RSSS to nie przejdzie

1

wczoraj sie urodziles?

0

No niemczuchy: nożna, reczna, siatkowka, koszykówka, maja jednego z najlepszych kierowcow F1, no i najwiecej uchodzcow.

3

Pierwszy raz widze Twoj nick

2

Real jutro nie wygra. Ja nie tylko mowie, ja to wiem.

0

Nie chce nic mowic, ale tak sie zdobywa mistrzostwo. Tak jak Real żalił w tamtym roku. Mi to pasi

15

Brawo Paulinho, zawsze w Ciebie wierzyłem.










I tak mi nikt nie uwierzy

0

Pewnie tak bedzie

0

a pewnie wturla jakas niekonwecjonalną bramke. Cały on

1

Cóz, niech sie otwiera Getafe, skontrujemy i uda sie wywiezc te 3 pkt, Wygramy to, spokojnie

18

Szczere wspólczuje, Trzymaj sie chłopie.

4

no tak chce postawic przeciez, obie druzyny strzela? nie. Moze byc 0-2 jak autobus postawia

1

z symulek to

ale z nieudanymi dryblingami tez byl tylko z Realu, znajde to Ci napisze

0

w Realu , reprezentacji czy w poprzednich klubach?

0

ale co? liczyles , ze oddadza mecz za ostatni sezon czy co?

0

Kovacevic zmiana

0

W ogole.

0

głosowanie, ok

1

Real- Apoel w tv? oni sobie żarty robia, wiem ze to było wiadome od wczoraj, ale duzo roboty i teraz sie dowiedziałem. Juz nie mam co ogladac tylko nurka strzelajacego 4 bramki i robiacego napinke po bramkach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

H

0

Dawaj Kucharczyka na druga flanke, bedzie atak marzen. Tak serio: chłopie, daj sobie spokoj, bo tonacy sie brzytwy chwyci

0

Uwazasz, ze bedziemy kalkulowac? Przeciez to Dania musi atakowac, a my w kontrze czujemy sie jak ryby w wodzie. Nie zdzwie sie jak wypunktujemy ich jak Rumunów na wyjezdzie.

0

Karch Kiraly. Tego nie bedzie wiedzial chyba nikt Edit: O ,a jednak.

1

4 miejsce od konca. Wszystko sie zgadza

0

jest i ich ulubiona liczba

1

Jeszcze troche i Arsenalowi bedzie trzeba przypisac nowa ksywke. Arsena7 moze?

1

Dostaniemy z Finlandia

1

z Neymarem?

5

ale przegralismy u siebie z Alaves i zremisowalismy z Betisem na wyjedzie, i stracilismy 4 pkt, kapiszi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?