kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Zobaczymy czy dzisiaj taktyka Zinedine Dzidana przyniesie skutek. Z tak zorganizowana obroną RSSS to nie przejdzie
1
wczoraj sie urodziles?
0
No niemczuchy: nożna, reczna, siatkowka, koszykówka, maja jednego z najlepszych kierowcow F1, no i najwiecej uchodzcow.
3
Pierwszy raz widze Twoj nick
2
Real jutro nie wygra. Ja nie tylko mowie, ja to wiem.
0
Nie chce nic mowic, ale tak sie zdobywa mistrzostwo. Tak jak Real żalił w tamtym roku. Mi to pasi
15
Brawo Paulinho, zawsze w Ciebie wierzyłem.
I tak mi nikt nie uwierzy
0
Pewnie tak bedzie
0
a pewnie wturla jakas niekonwecjonalną bramke. Cały on
1
Cóz, niech sie otwiera Getafe, skontrujemy i uda sie wywiezc te 3 pkt, Wygramy to, spokojnie
18
Szczere wspólczuje, Trzymaj sie chłopie.
4
no tak chce postawic przeciez, obie druzyny strzela? nie. Moze byc 0-2 jak autobus postawia
1
z symulek to
0
w Realu , reprezentacji czy w poprzednich klubach?
0
ale co? liczyles , ze oddadza mecz za ostatni sezon czy co?
0
Kovacevic zmiana
0
W ogole.
0
głosowanie, ok
1
Real- Apoel w tv? oni sobie żarty robia, wiem ze to było wiadome od wczoraj, ale duzo roboty i teraz sie dowiedziałem. Juz nie mam co ogladac tylko nurka strzelajacego 4 bramki i robiacego napinke po bramkach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
H
0
Dawaj Kucharczyka na druga flanke, bedzie atak marzen. Tak serio: chłopie, daj sobie spokoj, bo tonacy sie brzytwy chwyci
0
Uwazasz, ze bedziemy kalkulowac? Przeciez to Dania musi atakowac, a my w kontrze czujemy sie jak ryby w wodzie. Nie zdzwie sie jak wypunktujemy ich jak Rumunów na wyjezdzie.
0
Karch Kiraly. Tego nie bedzie wiedzial chyba nikt Edit: O ,a jednak.
1
4 miejsce od konca. Wszystko sie zgadza
0
jest i ich ulubiona liczba
1
Jeszcze troche i Arsenalowi bedzie trzeba przypisac nowa ksywke. Arsena7 moze?
1
Dostaniemy z Finlandia
1
z Neymarem?
5
ale przegralismy u siebie z Alaves i zremisowalismy z Betisem na wyjedzie, i stracilismy 4 pkt, kapiszi?