1

3-1 dla nas i karne do 4 rano.

0

ta, 4-5 sezonow na dobrym poziomie to i 100mln mozna za niego dac. On niech 1 dobrze zagra i bedzie ok

0

a Ty juz nie spisz :)

17

No to żeś sie szarpnął.

1

Pożyjemy, zobaczymy

4

Koniec świata! Uciekajmy

0

Jak to Real mowil? nic nie znaczacy puchar ehe hehe. A tak na serio rozbici, stłamszeni. Jedyny pozytyw na SB potrafimy strzelac

0

co>??????????

0

Sedzia nie ogarnia, mecz trza powtorzyc

0

hahahahahha

0

OOo

0

Messi, mogles nad bramka :)

0

nooo tera

2

Nie wierze

0

ok

0

z takim przeciwnikiem to i Ty bys ladnie zagral

4

Komentarz usunięty

1

no Neymnr, to Ci powiem PIORYTET ogladac

0

ale ten Lukaku to konisko

0

Zawsze mozesz isc spac.

1

No normalnie 50 nas tam jest :)

12

fejk

23

a pocóż?

0

trzeba miec mocno pod deklem, zeby wierzyc ze cos to da, no ale wiadomo... tonący brzytwy sie złapie

1

Zartujesz sobie?

0

No jak Marcelo zarabia 4, to jak brazylijczyk bedzie zarabial 4,5 to dla mnie zadne zaskoczenie

0

Coz, pozostaje zyczyc powodzenia. Kto wie, moze sie przyda

8

ok, wiec gramy ta kadra która mamy na ten moment. A pieniądze w skarpete!

0

bo mu sie nie chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?