kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
3-1 dla nas i karne do 4 rano.
0
ta, 4-5 sezonow na dobrym poziomie to i 100mln mozna za niego dac. On niech 1 dobrze zagra i bedzie ok
0
a Ty juz nie spisz :)
17
No to żeś sie szarpnął.
1
Pożyjemy, zobaczymy
4
Koniec świata! Uciekajmy
0
Jak to Real mowil? nic nie znaczacy puchar ehe hehe. A tak na serio rozbici, stłamszeni. Jedyny pozytyw na SB potrafimy strzelac
0
co>??????????
0
Sedzia nie ogarnia, mecz trza powtorzyc
0
hahahahahha
0
OOo
0
Messi, mogles nad bramka :)
0
nooo tera
2
Nie wierze
0
ok
0
z takim przeciwnikiem to i Ty bys ladnie zagral
4
Komentarz usunięty
1
no Neymnr, to Ci powiem PIORYTET ogladac
0
ale ten Lukaku to konisko
0
Zawsze mozesz isc spac.
1
No normalnie 50 nas tam jest :)
40
https://pbs.twimg.com/media/DHDejElXgAA6eZ5.jpg
12
fejk
23
a pocóż?
0
trzeba miec mocno pod deklem, zeby wierzyc ze cos to da, no ale wiadomo... tonący brzytwy sie złapie
1
Zartujesz sobie?
0
No jak Marcelo zarabia 4, to jak brazylijczyk bedzie zarabial 4,5 to dla mnie zadne zaskoczenie
0
Coz, pozostaje zyczyc powodzenia. Kto wie, moze sie przyda
8
ok, wiec gramy ta kadra która mamy na ten moment. A pieniądze w skarpete!
0
bo mu sie nie chce