kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zazdroscic? bez brawury
9
Nie to zebym Krysztianował wam ale... Krysia na ławce, a łysy mowil ze jest przygotowany tak samo jak sprzed 2 ms w finale LM
1
Gdyby Neymar nie odszedł to 80 baniek i bylby nasz. No tylko wtedy nie byloby pewnie tematu
6
już tuż tuż, już tuż tuż
4
Choć, nie chodź.
1
Nawet jak nikt nie przyjdzie, to jak Valverde okaze sie taktycznym geniuszem to sezon moze byc naprawde udany
1
częśc kibicow spiewala "Neymar muerte", czyli zycza mu smierci
1
j/w j/n
0
Ładnie Suarez przyspieszył
1
wow Busi ale walnal
1
Zapomneli jeszcze kilku reklam wrzucic
2
teraz za Kucharczyka nawet krzykną 100mln
14
Paulinho witamy!
1
ja nie widziałem
0
no za 120 to sie zgodza
0
Mocno trzeba miec nie halo pod deklem
0
za 30 pare to jedną noge jego mozemy kupic
4
mnie to śmieszy. 4rsenal
0
Eden czeka na transfer do Realu, ale sie doczekac nie moze , wiec chce odejsc do Barcelony, i jak tez sie nie doczeka to moze i odejsc do PSG,City,ManU do wyboru do koloru. Dla mnie to on moze nie przychodzic
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
remisik
0
No chodzi mi za Neymara, a we wtorek juz powinno byc wiadomo czy idzie do P$G
0
Ciekawe ile bedzie trzeba dac za Dembele zeby Borussia sie zgodziła
10
Na tym zdjeciu kompletnie nie podobna
1
Wtf? 15 lat temu jak Czubówna mowiła Rmf - radio muzyka fakty, to od razu wiedziałem
0
co jakis czas padaja im serwery
1
Mozna wtedy zagrac 4-4-2 i zagescic srodek boiska
3
komu?
0
Polska Ekstraklasa to stan umysłu, trzeba sie nauczyc ją ogladac.
0
W tamtym roku 4-0 od LFC dostalismy. No dobra Liverpool to nie Real wiadomo, ale wynik mnie nie ruszył wtedy. Nawet JAKBYŚMY dostali te 4-0, to nic sie nie dzieje