0

zazdroscic? bez brawury

9

Nie to zebym Krysztianował wam ale... Krysia na ławce, a łysy mowil ze jest przygotowany tak samo jak sprzed 2 ms w finale LM

1

Gdyby Neymar nie odszedł to 80 baniek i bylby nasz. No tylko wtedy nie byloby pewnie tematu

6

już tuż tuż, już tuż tuż

4

Choć, nie chodź.

1

Nawet jak nikt nie przyjdzie, to jak Valverde okaze sie taktycznym geniuszem to sezon moze byc naprawde udany

1

częśc kibicow spiewala "Neymar muerte", czyli zycza mu smierci

1

j/w j/n

0

Ładnie Suarez przyspieszył

1

wow Busi ale walnal

1

Zapomneli jeszcze kilku reklam wrzucic

2

teraz za Kucharczyka nawet krzykną 100mln

14

Paulinho witamy!

1

ja nie widziałem

0

no za 120 to sie zgodza

0

Mocno trzeba miec nie halo pod deklem

0

za 30 pare to jedną noge jego mozemy kupic

4

mnie to śmieszy. 4rsenal

0

Eden czeka na transfer do Realu, ale sie doczekac nie moze , wiec chce odejsc do Barcelony, i jak tez sie nie doczeka to moze i odejsc do PSG,City,ManU do wyboru do koloru. Dla mnie to on moze nie przychodzic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

remisik

0

No chodzi mi za Neymara, a we wtorek juz powinno byc wiadomo czy idzie do P$G

0

Ciekawe ile bedzie trzeba dac za Dembele zeby Borussia sie zgodziła

10

Na tym zdjeciu kompletnie nie podobna

1

Wtf? 15 lat temu jak Czubówna mowiła Rmf - radio muzyka fakty, to od razu wiedziałem

0

co jakis czas padaja im serwery

1

Mozna wtedy zagrac 4-4-2 i zagescic srodek boiska

3

komu?

0

Polska Ekstraklasa to stan umysłu, trzeba sie nauczyc ją ogladac.

0

W tamtym roku 4-0 od LFC dostalismy. No dobra Liverpool to nie Real wiadomo, ale wynik mnie nie ruszył wtedy. Nawet JAKBYŚMY dostali te 4-0, to nic sie nie dzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?