kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale ta Portrugalia ma farta,
0
Wole Nurka zobaczyc w akcji!!1one!
2
"je**ć Real ponad wszystko" , chwdp, elo ziomy, trzymta sie.
3
http://i.imgur.com/bakA4YJ.jpg
1
Słowacy nas zabiegali. To wystarczyło do zwyciestwa. Nasi bez pomyslu, a teraz Szwedzi i Anglicy. 4 miejsce i chłopaki na wakacje
2
Przeciez Ronaldo od 2-3 sezonów spuscił mocno z tonu i widac znaczny spadek formy. Fakt wygral, lige, przyczynik sie do wygrania ligi mistrzów, ale jego bardzo dobrych meczów w ostatnim sezonie mozna policzyc u palców jednej reki.
37
Nie wiem kto to, ale korzystajac z okazji pozdrawiam Mame.
0
Odpalcie sobie jaki kolowiek film lub serial.
0
nie oferuja juz filmow/serialow
0
jakie znacie dobre strony z filmami/serialami za free? filiser.pl juz nie hula
0
Ogladam własnie xXx: Reaktywacja z Neymarem
1
Nurek zaraz cos wymysli jak tu karnego wysępic
1
Zewlakow kolejny stronniczy komentarz
9
Dalej 0-0
0
siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
zolta kartka dla nura!!!
0
Jeszcze nie koniec meczu.
0
Juz bez przesady.
2
Z tym obrazem to niezle wykombinowane. Jak biali strzela to nawet nie zobaczysz, a juz mozna wyłączyc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeden koles postawil 100k na Juve. To musi byc pewniak :D
0
0-0 i karne
0
od 400 w góre
0
Tysieczna wrzutka i gol Ramosa w 92' na wage zwyciestwa? nie ma co krakac
2
Ronaldo pierwszy!
0
plotki ploteczki
1
Cóz. Nie ma to jak sie ledwo co utrzymac i marzyc o (sic!) wyjscu z grupy LE.
0
Równie dobrze, moze wyglada mecz tak ze flaki z olejem i do 95min mur Juve i te wrzutki Realu przez cały mecz. Oby Juve chocby po karnych
0
lub Napoli. Ma wczym wybierac.
14
http://imageshack.com/a/img922/3134/55kMru.jpg