0

ale ta Portrugalia ma farta,

0

Wole Nurka zobaczyc w akcji!!1one!

2

"je**ć Real ponad wszystko" , chwdp, elo ziomy, trzymta sie.

3

1

Słowacy nas zabiegali. To wystarczyło do zwyciestwa. Nasi bez pomyslu, a teraz Szwedzi i Anglicy. 4 miejsce i chłopaki na wakacje

2

Przeciez Ronaldo od 2-3 sezonów spuscił mocno z tonu i widac znaczny spadek formy. Fakt wygral, lige, przyczynik sie do wygrania ligi mistrzów, ale jego bardzo dobrych meczów w ostatnim sezonie mozna policzyc u palców jednej reki.

37

Nie wiem kto to, ale korzystajac z okazji pozdrawiam Mame.

0

Odpalcie sobie jaki kolowiek film lub serial.

0

nie oferuja juz filmow/serialow

0

jakie znacie dobre strony z filmami/serialami za free? filiser.pl juz nie hula

0

Ogladam własnie xXx: Reaktywacja z Neymarem

1

Nurek zaraz cos wymysli jak tu karnego wysępic

1

Zewlakow kolejny stronniczy komentarz

9

Dalej 0-0

0

siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

zolta kartka dla nura!!!

0

Jeszcze nie koniec meczu.

0

Juz bez przesady.

2

Z tym obrazem to niezle wykombinowane. Jak biali strzela to nawet nie zobaczysz, a juz mozna wyłączyc.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeden koles postawil 100k na Juve. To musi byc pewniak :D

0

0-0 i karne

0

od 400 w góre

0

Tysieczna wrzutka i gol Ramosa w 92' na wage zwyciestwa? nie ma co krakac

2

Ronaldo pierwszy!

0

plotki ploteczki

1

Cóz. Nie ma to jak sie ledwo co utrzymac i marzyc o (sic!) wyjscu z grupy LE.

0

Równie dobrze, moze wyglada mecz tak ze flaki z olejem i do 95min mur Juve i te wrzutki Realu przez cały mecz. Oby Juve chocby po karnych

0

lub Napoli. Ma wczym wybierac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?