0

juz o 15 mialem, po pracy oczywiscie

0

Panie, było 5 razy juz.

0

tak

2

Co zrobił Busi w tej ostatniej akcji! MISTRZOSTWO SWIATA!!

0

Booooooooooooooooog

1

Skandal

1

Piket whyyyyyyyy

0

5 meczow zawieszenia

0

hahah Bye bye

1

3 na spalonym a ten slepy

1

222222222222222222222222

0

Gomes bramke dawaj

0

Ronaldo haha Paco dwa

0

kurrr

0

I niech sprowadzi kilku zawodnikow Jagielloni

0

Messi uderz to

0

Neymar by wiatraka zrobil z Casemiro

1

Wygramy 4-2.

0

Nic im dzisiaj nie wychodzi

0

nie jak tak graja , tylko czasu nie ma

0

Nie wpadnie, nie ma takiej opcji

0

ale to z 1 meczu, a teraz jest rewanz

1

no na pustaka...

0

Teraz strzelamy

0

i dwie kontry i 0-2

0

No nic nie moze wpasc

1

jazda ney

0

Messi faulowany, a ten nic .

0

O matko... widziałem to

0

To samo pisałem w rewanzowym meczu z PSG. Poproszę o powtórke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?