0

ale Lewy bije te wolne!!!!!!

0

oj tyle meczów bolało... Po PSG, biba, entuzjazm i zmęczenie, mozna wybaczyc

0

Gorzej jak dzis Barca nie wygra:D Ale byłby placz.

1

Ramos alert

0

z takim Atleti to spacerek, a nie zadne wypompowywanie

0

z Nami

0

Wyłącz

0

ufffffff

3

0-1

0

ale fart

0

ma pilke na lewej nodze, 25m.... a ten wrzutka. Co typ

0

Slabiutki ten Bale

0

Zaraz go zobaczysz jak bedzie strzelal karnego

0

Proste. Ramos +90 i wszystko jasne

0

wejdzie spokojnie

3

o to to

2

Od wkladu zawsze, a od wygranej 2280zł podatek extra

0

Przepraszam,. taki czyli jaki? Jak to ogórki pokroju Górnika Ł,

13

0

widział

0

dawno temu

0

Ile jest?

0

zwrot , musiałby Messi rozegrac minimum 45 min

2

Jaki spalony?

0

Sedzia Wegier, a co w kulki leci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

chipsiorki juz zjadlem, nie moglem wytrzymac

0

Jak ktos chce grac to bedzie grał. Wystraczy podstawy wiedzy w tym zakresie

0

Miałbyc lider w Poznaniu, cuś nie widac

0

bylem blisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?