kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mieszkasz w bloku czy domku?
2
jezyki piszemy z małej litery
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
o 13 30
0
Game of Thrones, Narcos , Vikings, The Wire, Stranger Things, Gomorra , Dexter, Mr. Robot, Sons of Anarchy i wiele innych, Chłopie zazdroszcze CI, ze tyle przed Toba.
2
Ronaldo po takiej sytuacji jak sie zagoi, by operacje plastyczna robił.
1
Ta, ma plany pt. "Bicie niemca w hełm"
0
92'
0
a to czasem kazdy pilkarz białych nie ma w kontrakcie, ze nie moga przejsc do Barcelony? Kontrakt ma do 2018 wiec jeszcze kupa czasu.
0
No powołali go do kadry meczowej
0
nie za wczesnie?
5
Lepiej miec posiadanie pilki 80% 5 niewykorzystanych setek i 0-0? Sam sobie odpowiedz.
1
ssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
11111111111 brawo
2
Blad flashcore, pomylily numery . Gra na skrzydle
0
ale musi zagrac minimum 45 minut
0
Grosicki ustawiony pod napastnikiem, na dyszce. Dziwne posuniecie trenera, on musi grac na skrzydle bo traci inaczej wszystkie swoje walory
0
Z tym, ze mnie takie bramki Hazarda nie podniecaja, bo Messi strzela takich 10 w sezonie :)
1
Conte :D:D
17
On jest ciepły jak nic. Nie wiem po co te przykrywki z kobietami :)
3
Bez jaj. Nie lubie niebieskich, ale graja zdecydowanie najlepiej. Jeszcze sporo meczow do konca, a oni juz maja wyrazna przewage. Co wiecej zapewne ja znacznie powieksza
1
Fajnie Conte zyje z druzyna. To jest trener przez duze T
0
Niebiescy rozjada dzis kanonierow
1
Dokladnie.
0
nie wchodzic na ta strone
1
najlepiej w meczu borussi , obie strzela.
3
Nie za wysokie progi, tylko on gra teraz na poziomie 4 ligowym.
0
aha
1
a Messi bedzie rozgrywał za wszystkich? Taki klub jak Barcelona powinna miec DOBRYCH nawet nie pisze najlepszych pomocnikow. Atletico nas w srodku zjadało, a to ze udało sie wygrac to cud.