0

mieszkasz w bloku czy domku?

2

jezyki piszemy z małej litery

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

o 13 30

0

Game of Thrones, Narcos , Vikings, The Wire, Stranger Things, Gomorra , Dexter, Mr. Robot, Sons of Anarchy i wiele innych, Chłopie zazdroszcze CI, ze tyle przed Toba.

2

Ronaldo po takiej sytuacji jak sie zagoi, by operacje plastyczna robił.

1

Ta, ma plany pt. "Bicie niemca w hełm"

0

92'

0

a to czasem kazdy pilkarz białych nie ma w kontrakcie, ze nie moga przejsc do Barcelony? Kontrakt ma do 2018 wiec jeszcze kupa czasu.

0

No powołali go do kadry meczowej

0

nie za wczesnie?

5

Lepiej miec posiadanie pilki 80% 5 niewykorzystanych setek i 0-0? Sam sobie odpowiedz.

1

ssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

11111111111 brawo

2

Blad flashcore, pomylily numery . Gra na skrzydle

0

ale musi zagrac minimum 45 minut

0

Grosicki ustawiony pod napastnikiem, na dyszce. Dziwne posuniecie trenera, on musi grac na skrzydle bo traci inaczej wszystkie swoje walory

0

Z tym, ze mnie takie bramki Hazarda nie podniecaja, bo Messi strzela takich 10 w sezonie :)

1

Conte :D:D

17

On jest ciepły jak nic. Nie wiem po co te przykrywki z kobietami :)

3

Bez jaj. Nie lubie niebieskich, ale graja zdecydowanie najlepiej. Jeszcze sporo meczow do konca, a oni juz maja wyrazna przewage. Co wiecej zapewne ja znacznie powieksza

1

Fajnie Conte zyje z druzyna. To jest trener przez duze T

0

Niebiescy rozjada dzis kanonierow

1

Dokladnie.

0

nie wchodzic na ta strone

1

najlepiej w meczu borussi , obie strzela.

3

Nie za wysokie progi, tylko on gra teraz na poziomie 4 ligowym.

0

aha

1

a Messi bedzie rozgrywał za wszystkich? Taki klub jak Barcelona powinna miec DOBRYCH nawet nie pisze najlepszych pomocnikow. Atletico nas w srodku zjadało, a to ze udało sie wygrac to cud.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?