3

Chyle czoło Fedex.

0

Federer polamany w 3 secie, co raz słabiej wyglada. Kurs 5 na Wawrinke złapałem:P

0

Chodzi Ci o polskie?

0

a jaki bukl?

1

Jednak Napoli to nie ten kaliber. Ale w nastepnej rundzie juz słabych druzyn nie bedzie.

15

Tak, rozegrali wielki mecz.

1

Lepiej ta I polowa nie mo gla sie zakonczyc :)

0

siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

Rasiak byl skuteczniejszy.

0

Defensywny pomocnik na środku obrony, zadne zaskoczenie.

1

moga zremisowac

1

i ja je grałem i wchodziło:) ustawki pieprzone :D

1

To podstawa. Odrazu dzien robi sie przyjemniejszy

9

Czesc jestem Brajan i tesz mam 9 lat

1

Aspas gol, Celta.

0

Kosmiczny kurs na Celte. Śmiało pobieram.

4

W ciągu roku każdy człowiek traci przeciętnie 4 kg martwego naskórka i 30 000 włosów.

0

Siedzi, olee

0

juz sa sklady

82

stare jak ostatnie mistrzostwo Realu.

0

Stoooooooooooch

0

niebiescy ich rozjadą

0

Bilbao golaso

4

140,5

0

Freitag pierwsza trojka.

3

Ibra :)

0

elegancko

0

oby oby

0

Jak ma zagrac jak on ledwo co wrocił do treningów?

1

Na Malage równiez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?