kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Chyle czoło Fedex.
0
Federer polamany w 3 secie, co raz słabiej wyglada. Kurs 5 na Wawrinke złapałem:P
0
Chodzi Ci o polskie?
0
a jaki bukl?
1
Jednak Napoli to nie ten kaliber. Ale w nastepnej rundzie juz słabych druzyn nie bedzie.
15
Tak, rozegrali wielki mecz.
1
Lepiej ta I polowa nie mo gla sie zakonczyc :)
0
siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
Rasiak byl skuteczniejszy.
0
Defensywny pomocnik na środku obrony, zadne zaskoczenie.
1
moga zremisowac
1
i ja je grałem i wchodziło:) ustawki pieprzone :D
1
To podstawa. Odrazu dzien robi sie przyjemniejszy
9
Czesc jestem Brajan i tesz mam 9 lat
1
Aspas gol, Celta.
0
Kosmiczny kurs na Celte. Śmiało pobieram.
4
W ciągu roku każdy człowiek traci przeciętnie 4 kg martwego naskórka i 30 000 włosów.
0
Siedzi, olee
0
juz sa sklady
82
stare jak ostatnie mistrzostwo Realu.
0
Stoooooooooooch
0
niebiescy ich rozjadą
0
Bilbao golaso
4
140,5
0
Freitag pierwsza trojka.
3
Ibra :)
0
elegancko
0
oby oby
0
Jak ma zagrac jak on ledwo co wrocił do treningów?
1
Na Malage równiez.