3

Gomes po raz kolejny cienki jak sik pajaka- na uj go bronic?

0

Dobrze, ze juz koniec. Cale szczescie, ze Atletico zagrało parodie w 1 polowie. U siebie im pykniemy

0

Uf......... ALe patologia. U siebie icbh pykjniemy.

9

Panie Turek, koncz Pan ten mecz !!!!!!!!!

0

Masche jezu......

1

brak slow

0

tERA bRAMA BEDZIE

0

KU nEY!

1

J

2

Masche.... :D

0

Bóóóóóóóóóóóóóóóg

0

no nie.

0

Suarezzzzzzzzzzzzzzzz

1

Przeciez widac, ze to fejk. Twarz doklejana.

0

Zostaje w Legii.

0

typku pipku 0-0

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

o to to

7

Federer

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Azarenka to dopiero jakie odgłosy wydaje...

0

Wycofał na meczu Barcy.

0

a Neyowi za co?

1

Umtiti CZOLG L :)

0

111111111111111

0

spokoj :)

1

Laboga do meczu Barcy...

0

nowy pomysl Danilo na samobója

0

no to elegancko wyhaczyles

0

nie, maja twoje dane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?