0

żona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

ewentulanie szesciopak, pizza i tv

0

Na odpowiednim dla siebie miejscu.

0

Burnley u siebie ostatnio ladnie gra, i jes t bramka na 1:1

0

Pedro i Chelsea wygrywa

10

Zagra, chyba na konsoli.

0

Widze tutaj samych entuzjastów Marciniaka. Obyscie nie zmieniali zdania po meczu.

0

ta, super

0

Bedzie parodia.

0

Mam taki sam i jestem zawodolony, Spokojnie kilka lat pograsz.

3

skoki Polaków

2

z Osasuna? Nieciecza by wygrala.

1

Kiedy ten nur zacznie dostawac kartki za symulki?

1

Zaraz z karnego strzeli. Nadal bedzie grał kupe a 3 pkt zapewni

0

Pewnie Ty.

2

Coś wynik białym sie nie zgadza. To co? 92 minuta i Nurek z karnego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Mi to lotto na jakim stadonie. Wiadomo, ze liczy sie tylko zwyciestwo

0

0-2 KMonaco ich zje

71

zaorane

1

Wklei ktos statystyki na korzysc/niekorzysc(bledy sedziowskie) Barcelony i Realu?

0

bo chcieli grac z drugim garniturem Celty. Boja sie straty punktow :)

0

Ale o so chozi?

7

Koniec świata!

2

CO slabo, a jak taki Domen dostaje lepsze noty, a telepało nim w locie jakby delire mial to co? A juz 17 od Niemca to skandal. On ma dioptrie -8 chyba w oczach.

0

Wellinger przeskoczyl wszystkich

0

Jestes na czasie. Od 7 dni wiadomo ,ze go trener przesunął do rezerw

1

a Messi ma pie ęć a Ronaldo nie ee

0

U nas zle grał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?