kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
żona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
ewentulanie szesciopak, pizza i tv
0
Na odpowiednim dla siebie miejscu.
0
Burnley u siebie ostatnio ladnie gra, i jes t bramka na 1:1
0
Pedro i Chelsea wygrywa
10
Zagra, chyba na konsoli.
0
Widze tutaj samych entuzjastów Marciniaka. Obyscie nie zmieniali zdania po meczu.
0
ta, super
0
Bedzie parodia.
0
Mam taki sam i jestem zawodolony, Spokojnie kilka lat pograsz.
3
2
z Osasuna? Nieciecza by wygrala.
1
Kiedy ten nur zacznie dostawac kartki za symulki?
1
Zaraz z karnego strzeli. Nadal bedzie grał kupe a 3 pkt zapewni
0
Pewnie Ty.
2
Coś wynik białym sie nie zgadza. To co? 92 minuta i Nurek z karnego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mi to lotto na jakim stadonie. Wiadomo, ze liczy sie tylko zwyciestwo
0
0-2 KMonaco ich zje
71
zaorane
1
Wklei ktos statystyki na korzysc/niekorzysc(bledy sedziowskie) Barcelony i Realu?
0
bo chcieli grac z drugim garniturem Celty. Boja sie straty punktow :)
0
Ale o so chozi?
7
Koniec świata!
2
CO slabo, a jak taki Domen dostaje lepsze noty, a telepało nim w locie jakby delire mial to co? A juz 17 od Niemca to skandal. On ma dioptrie -8 chyba w oczach.
0
Wellinger przeskoczyl wszystkich
0
Jestes na czasie. Od 7 dni wiadomo ,ze go trener przesunął do rezerw
1
a Messi ma pie ęć a Ronaldo nie ee
0
U nas zle grał?