13

0

tak

7

Cóż zostało Niemcom? Kredy w dłon i malujemy wokol stadionu!

19

A dla Niemców wybuchające bomby to "incydent" , boże co za tępy naród.

0

If you know what i mean...?

1

W zadnym autobusie, tylko przed autobusem ladunek został zdetonowany, ludzie nie wporowadzajcie w blad to raz. A 2, to nie mieli kordonu policji?

0

ciezko to jest wyciągnac awans z 0:4, poczekaj, zobaczysz, pozniej pisz

0

Gomes wejdzie w II polowie i strzeli na 0-1 w 88'

1

no jaa czemu gra ten a nie tamten?

0

Te słupki i poprzeczki dobra sprawa. W jakim buku?

0

W rewanzowym meczu z PSG po kursie 10 zagrałem za 75zł na awans Barcy, teraz szczerze? nie opłaca sie

0

Czy mogłby mi ktos wyjasnic, dlaczego Wengera jeszcze nie zwolnili?

0

Perez działa

1

Raz na 10 sezonów jak Real wygra lige nic sie nie stanie.

0

"Szymon Marciniak będzie sędzią głównym pierwszego meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w którym Juventus zagra u siebie z Barceloną." 90minut.pl

0

LE pozwolił

0

[*]

0

Lewy zmiana

1

nie marudz

0

Ciii, bo przyjdzie Indyczka i napisze, ze po co nam pilkarz szklanka?!

1

moze byc dupa i KAMENI kupa, ale Masche 0-1 i gut

1

Nie ma niemozliwego po PSG

2

Czesc, nie uciekaj na notatnik po kilku porazkach. Pozdrawiam

0

Jakby po drodze kogos ta piłka trafiła to RIP

0

moze byc golleada

0

a przy remisie Barcelony...?

0

Zrobił tylko ten swoj gest rekoma na znak X

0

Barta WRÓĆ!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?