kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Uwaga , petarda: https://pbs.twimg.com/media/C9JueEnXUAEPjUo.jpg
0
tak
7
Cóż zostało Niemcom? Kredy w dłon i malujemy wokol stadionu!
28
http://www.idioci.pl/upload/images/medium/2015/12/wincyj-imigrantow.jpg
19
A dla Niemców wybuchające bomby to "incydent" , boże co za tępy naród.
0
If you know what i mean...?
1
W zadnym autobusie, tylko przed autobusem ladunek został zdetonowany, ludzie nie wporowadzajcie w blad to raz. A 2, to nie mieli kordonu policji?
0
ciezko to jest wyciągnac awans z 0:4, poczekaj, zobaczysz, pozniej pisz
0
Gomes wejdzie w II polowie i strzeli na 0-1 w 88'
1
no jaa czemu gra ten a nie tamten?
0
Te słupki i poprzeczki dobra sprawa. W jakim buku?
0
W rewanzowym meczu z PSG po kursie 10 zagrałem za 75zł na awans Barcy, teraz szczerze? nie opłaca sie
0
Czy mogłby mi ktos wyjasnic, dlaczego Wengera jeszcze nie zwolnili?
0
Perez działa
1
Raz na 10 sezonów jak Real wygra lige nic sie nie stanie.
0
"Szymon Marciniak będzie sędzią głównym pierwszego meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów, w którym Juventus zagra u siebie z Barceloną." 90minut.pl
0
LE pozwolił
0
[*]
0
Lewy zmiana
1
nie marudz
0
Ciii, bo przyjdzie Indyczka i napisze, ze po co nam pilkarz szklanka?!
2
https://i1.jbzdy.pl/contents/2017/04/517e2ccd52554578d6181823e2340a73.jpg
1
moze byc dupa i KAMENI kupa, ale Masche 0-1 i gut
1
Nie ma niemozliwego po PSG
2
Czesc, nie uciekaj na notatnik po kilku porazkach. Pozdrawiam
0
Jakby po drodze kogos ta piłka trafiła to RIP
0
moze byc golleada
0
a przy remisie Barcelony...?
0
Zrobił tylko ten swoj gest rekoma na znak X
0
Barta WRÓĆ!