kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
o kurde, ale łeb boli.
1
Jak Real jeszcze dzis straci punkty( wiem, ciezko) to można taki filmik obejrzec
8
Polozył sie bardziej niz Kasai na nartach. Agresywnie do oporu. Jak wyląduje na Mazocha to sie nauczy moze. Albo i zakonczy kariere.
8
Kubacki jak leci to wydaje sie, ze doleci na trybuny, a nagle bum, i ląduje.
3
Ja tez pije browce, ale zrozumiałem od razu. Pijak pijaka zawsze od razu zrozumie
0
kontruj
1
zatkało?
0
sytuacjom
3
Zaraz Lusito strzeli patrz
0
Okazji jest mnostwo, cos wpadnie. Osasuna cieniutka jak barszcz. Jakby to byl RSSS to co innego, tam trzeba pol sytuacji wykorzystywać.
0
Gra mi sie podoba. Skutecznośc to co innego
5
No mi sie wydawało, ze w pilce chodzi o to, zeby miec o jedna bramke wiecej niz przeciwnik. Wiec tak o to chodzi
24
W koncu wcisną. Ja jestem spokojny.
21
elo
0
Teraz bramka bedzie
0
Jakby strzelili i bys wylaczyl mecz, to o 15 widzilałbys 1-4. Moze wylacz?
1
uf... ale fart
0
Tes Stegen walnie od bramki gola
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chcieliscie podcinke to macie:) ..
3
I co sracie? zaraz cos wpadnie, najwazniejsze ze sa sytuacje. Osasuna slabiutka
0
No to powinna byc Bramka Leo
0
Messi ładuj
0
słupek.. oby co s wpadlo szybko
0
ajj Messi ładna pilka
19
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15327438_625800110935458_1731014945354037324_n.jpg?oh=7ac1e7867a764a25d80f1b239c3e4ea9&oe=58EF7542
0
jest 8 37 na dwoch
0
8 piwo wchodzi :)
10
4 piwo leci. Moze do meczu nie wypije wszystkiego
3
ja juz browary robie