1

o kurde, ale łeb boli.

1

Jak Real jeszcze dzis straci punkty( wiem, ciezko) to można taki filmik obejrzec

i dzien uznac za udany. No dobra... jak wygraja tez mozna obejrzec:D

8

Polozył sie bardziej niz Kasai na nartach. Agresywnie do oporu. Jak wyląduje na Mazocha to sie nauczy moze. Albo i zakonczy kariere.

8

Kubacki jak leci to wydaje sie, ze doleci na trybuny, a nagle bum, i ląduje.

3

Ja tez pije browce, ale zrozumiałem od razu. Pijak pijaka zawsze od razu zrozumie

0

kontruj

1

zatkało?

0

sytuacjom

3

Zaraz Lusito strzeli patrz

0

Okazji jest mnostwo, cos wpadnie. Osasuna cieniutka jak barszcz. Jakby to byl RSSS to co innego, tam trzeba pol sytuacji wykorzystywać.

0

Gra mi sie podoba. Skutecznośc to co innego

5

No mi sie wydawało, ze w pilce chodzi o to, zeby miec o jedna bramke wiecej niz przeciwnik. Wiec tak o to chodzi

24

W koncu wcisną. Ja jestem spokojny.

21

elo

0

Teraz bramka bedzie

0

Jakby strzelili i bys wylaczyl mecz, to o 15 widzilałbys 1-4. Moze wylacz?

1

uf... ale fart

0

Tes Stegen walnie od bramki gola

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chcieliscie podcinke to macie:) ..

3

I co sracie? zaraz cos wpadnie, najwazniejsze ze sa sytuacje. Osasuna slabiutka

0

No to powinna byc Bramka Leo

0

Messi ładuj

0

słupek.. oby co s wpadlo szybko

0

ajj Messi ładna pilka

0

jest 8 37 na dwoch

0

8 piwo wchodzi :)

10

4 piwo leci. Moze do meczu nie wypije wszystkiego

3

ja juz browary robie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?