1

Karny dla ManU. Jak przegraja to Mourinho wiadomo co powie

0

Ja pracuje od poniedziałku do piątku i wystarczy. Katować 10 h w sobote to trzeba miec albo własną działalność albo byc wariatem.

0

Wrocisz, zobaczysz 2-0, bedziesz zadowolony.

0

Jak to baba to mnie nie dziwi

1

Jak bedziesz jesc chipsy z biedry to tez moze byc Biedronka?

0

0

zahibernowałeś sie na jeden dzien?

1

wyrównany mecz

0

szybko bukmacher wyplaca Ci pieniadze

2

Dzis jeszcze tylko Barca zwyciestwo i elegancko

3

od Legii by dostali

1

rozj..ał :)

2

Ty nie rozumiesz. Komentowanie meczu Realu na La Rambla to stan umysłu.

0

Przynajmniej oszczedza!

0

prezent

0

Lepsze mecze ogladam w eklapie

3

My tu sie z Krysi smiejemy, a on zaraz moze wywrócic sie przez kreta w polu karnym, strzelic barmke i zrobic swoją cieszynke

0

Przeciez to juz było wiadome sezon temu

3

Dzisiaj ptaki niech lepiej nie latają nad SB

1

0

Taki Ronaldo to moze smialo grac 1 lidze polskiej

1

Przecie to 7 minuta

3

Ogórki zielone kontra Ogórki białe.

0

Damy rade chyba, ze strzelą w 1 minucie:/ :)

0

No z Leganes ciezko liczyc na potknięcie, nawet jakby grał Rasiak w ataku

0

było ban

11

Od co?

0

Dobry typ

2

Jedno z drugim sie wiąze. Tak juz jest świat skonstruowany, nic nie poradzisz. Tak samo Lewandowski, zaczynajac od Borussi (1.8mln€) konczac niebawem na nowym kontrakcie z Bayernem (15mln€), systematycznie grasz lepiej tym samym podnosisz swoją wartość, a czy grasz w jednym klubie 20 lat czy zmienisz jak rekawiczki nie ma wiekszego znaczenia. Jeszcze wracajac do Messiego, jeżeli Barcelona miałaby zatrzymac Messiego poprzez podwyżke to jak najbardziej, bo po prostu ZASŁUGUJE na to. Chyba wyczerpałem temat. BTW nie pytaj sie czy by nam styknęło te kilkadzięsiąt braniek, bo w zyciu takiej kasy nie zobaczymy, wiec to nie na miejscu pytanie. Nie zdziwiłbym sie jak wielu z nas chciało by jak nawięcej sie nachapać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?