kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
....
1
Browary sie chłodzą?
0
Gdzie mecz ogladacie? Dom- tv/komputer czy jakis bar?
2
i krety przez które Ronaldo bedzie sie wywracac
0
Jeżeli grasz w zagranicznym buku i chcesz wyplacac hajs na konto to NIGDY W ZYCIU NIE W MILENIUM!. Jak nie grasz to mozesz zakladac
1
Aliorbank , poczytaj
0
ja bede ogladal i za darmo i bez ścinek. Oczywiscie przez internet
2
i o 16:15 wcześniutko:) Bede ogladał mecz z zagorzalym kibicem bialych. Bedzie jazda
1
Czyli pracowabym do 13 ... Za wczesnie jak dla mnie
2
Ja sie zaopatruje w duże ilosci piwa i pizzy. Oporowo
4
Jeżeli myslicie, ze widzieliscie juz najbardziej niewykorzystane sytuacje 300%, to popatrzcie na to: http://giphy.com/gifs/3oriNYwDCGPZ2dh1G8
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
i to jest wazne?
3
Dawajcie go zaspamujemy z zapytaniem o studio
0
Komentarz usunięty
2
Tez tyrałem. Fajnie sie tyra
0
Dla mnie tez Liga wazniejsza. Fajnie tak wygrywac i byc wyzej od białych
1
Jakby Real gral miazge, to obawiałbym sie konkretnie, a tak? czas na ich pierwsza porazke :)
0
Cały Messi. Wczoraj raz wrocil i odebrał pilke pod naszym polem karnym. Jakby tak zamiatał cały mecz, to pilkarz jakiego kazda druzyna mogłaby pomarzyc
3
To fakt. Messi wczoraj raz wrocil i odebrał szybciutko pilke pod naszym polem karnym.
0
Nie wiem jak, ale z Realem maja byc 3 pkt.
0
i dobrze, za kare tak jak nas dymali
0
ufffffffffffffffffffffffffff
0
Boooooooooooooooooooooooooog
0
no i teraz u nas zima ... jak to dziwnie brzmi, eh
0
moze, tornado ci zabrac chate
0
kazde wybicie i pilka gospodarzy
0
koniec
1
Sociedad nie wytrzyma takiego tempa, nie ma mowy
0
masakra