0

....

1

Browary sie chłodzą?

0

Gdzie mecz ogladacie? Dom- tv/komputer czy jakis bar?

2

i krety przez które Ronaldo bedzie sie wywracac

0

Jeżeli grasz w zagranicznym buku i chcesz wyplacac hajs na konto to NIGDY W ZYCIU NIE W MILENIUM!. Jak nie grasz to mozesz zakladac

1

Aliorbank , poczytaj

0

ja bede ogladal i za darmo i bez ścinek. Oczywiscie przez internet

2

i o 16:15 wcześniutko:) Bede ogladał mecz z zagorzalym kibicem bialych. Bedzie jazda

1

Czyli pracowabym do 13 ... Za wczesnie jak dla mnie

2

Ja sie zaopatruje w duże ilosci piwa i pizzy. Oporowo

4

Jeżeli myslicie, ze widzieliscie juz najbardziej niewykorzystane sytuacje 300%, to popatrzcie na to: http://giphy.com/gifs/3oriNYwDCGPZ2dh1G8

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

i to jest wazne?

3

Dawajcie go zaspamujemy z zapytaniem o studio

0

Komentarz usunięty

2

Tez tyrałem. Fajnie sie tyra

0

Dla mnie tez Liga wazniejsza. Fajnie tak wygrywac i byc wyzej od białych

1

Jakby Real gral miazge, to obawiałbym sie konkretnie, a tak? czas na ich pierwsza porazke :)

0

Cały Messi. Wczoraj raz wrocil i odebrał pilke pod naszym polem karnym. Jakby tak zamiatał cały mecz, to pilkarz jakiego kazda druzyna mogłaby pomarzyc

3

To fakt. Messi wczoraj raz wrocil i odebrał szybciutko pilke pod naszym polem karnym.

0

Nie wiem jak, ale z Realem maja byc 3 pkt.

0

i dobrze, za kare tak jak nas dymali

0

ufffffffffffffffffffffffffff

0

Boooooooooooooooooooooooooog

0

no i teraz u nas zima ... jak to dziwnie brzmi, eh

0

moze, tornado ci zabrac chate

0

kazde wybicie i pilka gospodarzy

0

koniec

1

Sociedad nie wytrzyma takiego tempa, nie ma mowy

0

masakra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?