4

Real handi -5 , Juve i do kasy. Borussia za dużo kontuzji, odpuscilbym

0

w jakim buku daja najwiekszy handicap na Real? z -7 jest?

1

Najlepszy klub na świecie nie ma lekko

3

gratulacje

5

tak

3

iksde

3

Ewidentna jedenastka dla Holandii. Sedzia kalosz

0

OK, ale Trump czy Cliton nie zastapią Messiego ;). Po zakończeniu kariery czemu nie

0

na zadna

0

Naprawdę nie czuje, nie załuje. Jak juz to w grudniu najfajniejszy sylwester.

0

Nie wiem co fajnego w swiętach. Jeszcze jak sa bez sniegu. Wigilia, 2 dni czerowonej kartki, i po swiętach. A juz najbardziej wkurza swiąteczny asortyment w sklepach od ok 10 LISTOPADA. WTF?! Niech zaczną juz choinki sprzedawac, a co tam

1

Czekasz na Chelsea - Leicester? Widac, nie masz co robic.

1

Nie przepij wygranej tylko

2

po 1 , bylem blisko, a po 2 Nawałka nie mysli w czasie meczu PO RAZ kolejny, wiec mam prawo wyrazić chyba swoje zdanie?

0

A kto powiedział, ze bedzie ktos grał za Milika? Nawałka mozg pewnie wystawi osamotnionego Lewego i 5 pomocników.

0

a skad wiesz, ze nie masz?

0

Za niego W KONCU Teodorczyk. Nie ma lipy

0

Lewy 1

0

Milika trzeba tydzien głodowac

0

Cionek zna 2 zwrotke hymnu. Mozna?

0

Hajto pierdu pierdu" Mamy lepszych pilkarzy od Dunczykow , mamy: Lewandowskiego, Milika, Glika czy tez na bramce lepszy Fabianski" a z boratami remis

0

bedzie remis

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

to nie oni mieli dziec konia, tylko nasi zagrali w II połowie na poziomie Andory. I ten nieszczęsny Milik.

1

aha, fajnie

9

zdecydowanie ladniej te 2 wygladają.

29

dobra skoncz lamentowac i przedłużać ten temat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

mogliby juz puscic... a nie biedny fear the walking dead leci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?