kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Real handi -5 , Juve i do kasy. Borussia za dużo kontuzji, odpuscilbym
0
w jakim buku daja najwiekszy handicap na Real? z -7 jest?
1
Najlepszy klub na świecie nie ma lekko
3
gratulacje
5
tak
3
iksde
3
Ewidentna jedenastka dla Holandii. Sedzia kalosz
0
OK, ale Trump czy Cliton nie zastapią Messiego ;). Po zakończeniu kariery czemu nie
0
na zadna
0
Naprawdę nie czuje, nie załuje. Jak juz to w grudniu najfajniejszy sylwester.
0
Nie wiem co fajnego w swiętach. Jeszcze jak sa bez sniegu. Wigilia, 2 dni czerowonej kartki, i po swiętach. A juz najbardziej wkurza swiąteczny asortyment w sklepach od ok 10 LISTOPADA. WTF?! Niech zaczną juz choinki sprzedawac, a co tam
1
Czekasz na Chelsea - Leicester? Widac, nie masz co robic.
1
Nie przepij wygranej tylko
2
po 1 , bylem blisko, a po 2 Nawałka nie mysli w czasie meczu PO RAZ kolejny, wiec mam prawo wyrazić chyba swoje zdanie?
0
A kto powiedział, ze bedzie ktos grał za Milika? Nawałka mozg pewnie wystawi osamotnionego Lewego i 5 pomocników.
66
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_OmDVr9lg7A7c7UsccA89xtRsSDcGQZkg,w400.jpg
0
a skad wiesz, ze nie masz?
0
Za niego W KONCU Teodorczyk. Nie ma lipy
0
Lewy 1
0
Milika trzeba tydzien głodowac
0
Cionek zna 2 zwrotke hymnu. Mozna?
0
Hajto pierdu pierdu" Mamy lepszych pilkarzy od Dunczykow , mamy: Lewandowskiego, Milika, Glika czy tez na bramce lepszy Fabianski" a z boratami remis
0
bedzie remis
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
to nie oni mieli dziec konia, tylko nasi zagrali w II połowie na poziomie Andory. I ten nieszczęsny Milik.
1
aha, fajnie
9
zdecydowanie ladniej te 2 wygladają.
29
dobra skoncz lamentowac i przedłużać ten temat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
mogliby juz puscic... a nie biedny fear the walking dead leci