kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
http://niefart.pl/media/cache/5c/60/5c6031c3d2e1fe3aae89063d39c677b9.png
0
no i 1:1
0
Sons of Anarchy, kilka sezonów jest , ale warto
1
http://aliez.me/live/46gdde12/
15
http://img.jbzd.pl/2016/07/2d2709f65cc7b642450675eb07f0cccf.jpg
18
Mogła Islandia nie strzelac tego nastepnego gola Austriakom. Juz dawno Portugalii nie było by Euro. Farta maja konkretnego.
0
to idzie pożyczka na Niemców i bendem bhogaty!
0
Krzysztof Skiba tez
0
Bruno Alves co pajac :D
0
3-2 dla Walii ok.
0
Uwaga na trybunach tam.
0
W finale 0-4 i żadnej piłki nie bedzie.
1
strzela z czego?:D
1
2........ po mecfzu
4
on skacze jak koszykarze z NBA :D
1
Ropnaldo.....
1
Ronaldo juz chyba myslami w Maroku z "kolega".
3
Niech ten sedzia konczy mecz i zarządza karne. Ucieszą sie Ci, którzy musza wstac nad ranem.
2
Podobne widowisko.
1
Mam pytanie. Ronaldo gra w wyjsciowym skladzie? Bo ani widu, ani słychu
14
Liverpool - Milan 3:3
1
Zaraz Ronaldo pokaże koledze, jak sie nurkuje.
0
no oby. Bo ban na tydzien.
2
Cięzko Walii bedzie atakowac. Ni ma kim.
6
Ronaldo zejdz i wstydu oszędz
1
On sam sie wywraca , a co mowic dzięki komus to juz w ogole pińcet fikołków
1
To bardzo mozliwe.
0
Lewandowski zarabia ponad 2 razy więcej a nikt mu takiego przelicznika nie robil
0
Ja to samo:D Juz mialem wchodzic w link z ciekawości ile musieli wyłozyc kasy
0
Lub wygraja LE