0

no i 1:1

0

Sons of Anarchy, kilka sezonów jest , ale warto

1

18

Mogła Islandia nie strzelac tego nastepnego gola Austriakom. Juz dawno Portugalii nie było by Euro. Farta maja konkretnego.

0

to idzie pożyczka na Niemców i bendem bhogaty!

0

Krzysztof Skiba tez

0

Bruno Alves co pajac :D

0

3-2 dla Walii ok.

0

Uwaga na trybunach tam.

0

W finale 0-4 i żadnej piłki nie bedzie.

1

strzela z czego?:D

1

2........ po mecfzu

4

on skacze jak koszykarze z NBA :D

1

Ropnaldo.....

1

Ronaldo juz chyba myslami w Maroku z "kolega".

3

Niech ten sedzia konczy mecz i zarządza karne. Ucieszą sie Ci, którzy musza wstac nad ranem.

2

Podobne widowisko.

1

Mam pytanie. Ronaldo gra w wyjsciowym skladzie? Bo ani widu, ani słychu

14

Liverpool - Milan 3:3

1

Zaraz Ronaldo pokaże koledze, jak sie nurkuje.

0

no oby. Bo ban na tydzien.

2

Cięzko Walii bedzie atakowac. Ni ma kim.

6

Ronaldo zejdz i wstydu oszędz

1

On sam sie wywraca , a co mowic dzięki komus to juz w ogole pińcet fikołków

1

To bardzo mozliwe.

0

Lewandowski zarabia ponad 2 razy więcej a nikt mu takiego przelicznika nie robil

0

Ja to samo:D Juz mialem wchodzic w link z ciekawości ile musieli wyłozyc kasy

0

Lub wygraja LE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?