0

Arriverderci Sfinks

4

De Gea po raz kolejny

4

Kielini.

1

To sobie pusc karne naszych

0

A skonczy na Hiszpanach po karnych :D

0

0

No to 4-0 powtórki na pewno nie bedzie.

1

0-0

2

mozemy Ci wyslac smsa z wynikiem jak chcesz huhu

1

chyba nagrzali. Widac ze Borek i Hajto ciachnieci.

1

no zalezy od trzeźwosci

27

to gdzies na ukrainie?

0

Marcelo ma hiszpanskie obywatelstwo.

1

Zanim GB wyjdzie z Unii miną 2 lata. Do tego czasu coś wymyslą.

0

Ci dwaj pierwsi i tak za wiele nie pograja.

3

Przeciez to było wiadomo.

0

Juz dajcie sobie spokoj z tym Pazdanem.

1

Przeciez z Chorwatami w cymbał, wiec nie wiem o co sie martwisz.

0

Chorwaci zmiotą tą beznadzieją Portugalie.

0

to ja chce Perłe w zielonej.

0

Kibicom po tym strzale Ronaldo moze nic sie nie stało.

2

Ale nur!! on sie tego nie oduczy cep

3

Poprosimy rzut wolny dla Wegrów! tak na 21 metrze;D

1

alumunium tylko........

0

ja.

0

maszyna ruszyła

3

Ramblowiczom.

0

Wegrzy!Teraz bez błędów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?