0

1

0

kompany na emeryture

0

b

2

ja wiem ile bedzie, ale nie powiem

0

przeczysz sam sobie. Nie mozna przegrac 4-0 i awansowac:)

7

jaki to jest narcyz, ja je...ie

0

Dobre. Ja nie padam jak liśc z drzewa na boisku nawet bez dotknięcia. Przekonasz sie za 30 min.

0

dobry tytuł. Tylko obejrze na innej stronie premium ;)

1

nurko-balerin

1

ja juz postawiłem z handi.

0

nie musi byc wygrana. Może byc awans po remisie.

0

to nie Barcelona zeby martwić sie ze nie zagra Casemiro. Zagraja standardowo z Kroosem i Modriciem i wyklepią ich jak dzieci

1

Nie no to wiadome. Tez chciałbym, zeby $ity przeszłi madryciaków

5

Nie licz na nic. Real na spokoju to wygra. U siebie City nie potrafiło zagrozić bramce białym, a co dopiero na SB. Szybkie 2,3-0 i do widzenia.

1

zgłoszony

0

uderzył technicznego

0

Dobra zrozumcie ze tylko materace maja szanse z realem. Dadza rade

1

simeone buahah

0

n0ojer

0

nam tez nie dali w 90.

0

karnyh po meczu

7

8

0

oo lewus

0

taaaaaaaaaak

2

predzej bayern przegra

0

Nurka sie naoglądal.

0

lol

1

Ż?!

0

eykoszet

0

Alonso

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?