kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chyba ty
0
no broni łepek no...
0
Messi ładuj
0
wszystko za wolno
0
ale bomba
0
Juz sie nie znęcajcie
0
asspanyol 1
0
Dokladnie. Dzis najważniejszy wynik. 0-1 93' Mascherano nawet.
0
Krysia co wali asysty
0
trojka
0
ale obronca dal sie przepchnac Nurkowi
0
szkoda, ze Danilo na rezerwie
0
Jaki ten Real jest mierny. Oni w ogole nie umieją grac ataku pozycyjnego. A okazuje sie, ze nawet ogórkom Ronaldo nie strzela he he. Spokojnie ich wykontrować na SB. Jak sie wilki nie obsrają to maja szanse
1
Niech Danilo dalej gra to jeszcze wilki dorzucą z jedną bramke. Madrze kontrowac a bedzie fajny wynik.
19
Real jak ucieka do szatni buahha :) jedziecie Wilki!
0
Bale uhuhu :)
0
po raz kolejny
2
Wilki mądrze graja, nie biegaja jak głupki, jest ok.
1
uff, ten benzyna to cieniak .
0
Jeszcze duzo czasu, ale Real cienki jak barszcz na wyjazdach. Troszke kiszka ze ich nie powiezlismy, ale jeszcze bedzie okazja:)
0
Wilki trzymac!
1
2222222222222222222222222
0
ladnie wilki, kontrowac :)
1
nie wklejaj...
1
ggggggggggggggggol
0
Wilki karnyh!
0
Fanów białych
0
Nurek ze spalonego.
1
Bo pewnie bedzie 5 setówka. Bardzo zaciety mecz.
1
50/50