0

chyba ty

0

no broni łepek no...

0

Messi ładuj

0

wszystko za wolno

0

ale bomba

0

Juz sie nie znęcajcie

0

asspanyol 1

0

Dokladnie. Dzis najważniejszy wynik. 0-1 93' Mascherano nawet.

0

Krysia co wali asysty

0

trojka

0

ale obronca dal sie przepchnac Nurkowi

0

szkoda, ze Danilo na rezerwie

0

Jaki ten Real jest mierny. Oni w ogole nie umieją grac ataku pozycyjnego. A okazuje sie, ze nawet ogórkom Ronaldo nie strzela he he. Spokojnie ich wykontrować na SB. Jak sie wilki nie obsrają to maja szanse

1

Niech Danilo dalej gra to jeszcze wilki dorzucą z jedną bramke. Madrze kontrowac a bedzie fajny wynik.

19

Real jak ucieka do szatni buahha :) jedziecie Wilki!

0

Bale uhuhu :)

0

po raz kolejny

2

Wilki mądrze graja, nie biegaja jak głupki, jest ok.

1

uff, ten benzyna to cieniak .

0

Jeszcze duzo czasu, ale Real cienki jak barszcz na wyjazdach. Troszke kiszka ze ich nie powiezlismy, ale jeszcze bedzie okazja:)

0

Wilki trzymac!

1

2222222222222222222222222

0

ladnie wilki, kontrowac :)

1

nie wklejaj...

1

ggggggggggggggggol

0

Wilki karnyh!

0

Fanów białych

0

Nurek ze spalonego.

1

Bo pewnie bedzie 5 setówka. Bardzo zaciety mecz.

1

50/50

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?