0

No to lecimy po double manita

0

wow

0

ale graja

0

BOG MESSI

0

Arda ojoj

0

ja Munira po bramce nie widziałem.

0

W drugiej połowie jak bedzie karny to tylko Mashe.

0

Krol

0

Messi co piła

0

Neymaaaaaaaaaaar

0

Munirinho !

0

chmury.

0

Messi ładuj z wolnego.

1

juz tak nie przeżywajcie tego karnego.

0

aaaaaaaaaaaaaaajajja

0

karny . dawac 10- 0

0

1111111111

0

no to czekamy.

0

Suarez dzisiaj strzela 4 bramki.

1

0

jeden

0

Wyjmie Hiszpan

1

Jedz od razu na mecz. A co.

0

jeden karabin.

0

Co ogladacie? BvB - Totki czy Bazyli z Sevillą?

0

ggggggggggggggggggol i pozamiatane

0

regulaminowy czas gry. Jak wygraja 2-1 to do przodu masz zdarzenie.

1

a kiedy mu nie odbija? jeszcze nie koniec meczu.

0

`-` .

1

skad?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?