0

co kto woli. Na pewno ciekawszy PSG

0

222222222222222222222222

0

dojedziemy ich

1

jazda

0

gggggggggggggggggggggggggggol

0

ciekawe czy ncos wp-adnie

0

zaraz strzelimy

2

chyba ty

0

jedziemy ich jak z próchnem

0

aaaaaaaaaaae neyy

1

Przypominam ze to jest dwu mecz. Ale niektorzy juz wątpią w Barce.

0

oni akurat mieli racje

1

dobry rekfleks. Ogladasz mecz w kambodzy?

0

dobra jedziemy !

3

bye bye. idz spac

0

Zaraz odpowiemy

0

gramy gramy !!!!!!!!!!!

2

po dupie nie po mecu

0

o kurde

1

to powinno byc 1

1

nie widze

0

ciezko przebic ten mur chinski

0

Bedzie ciezko. Atletico jak Chelsea. 3 statki, 5 autobusów na 16 metrze.

0

od wczoraj zyjesz?

1

uwielbiam te gwizdy przy hymnie lm :)

0

Chyba nie musze przypominac, zebyscie nikogo nie sprzedawali po 45 min?

0

Nie uprali po ostatnim meczu.

0

A za kogo?

0

No i dobrze. To bedzie mecz walki. Rakieta niezastąpiony obok Busiego.

3

Naucz sie najpierw pisac. Później wypowiadaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?