0

WIsła gra bez def pom. Non stop, aby do przodu. Jaga bez ambicji.

1

juz sie nie baw w teorie spiskowe.

0

Potrafimy grac z Atletico, wiec damy rade. Nie patrzmy na innych tylko na siebie.

0

Barca w Eurolidze na razie goli Real 31-8 :)

0

Jeden karabin na kogo trafimy. Do finału daleka droga, wiec trzeba golić po kolei.

0

Co tak sie spinacie. Pogoni sie ich najwyzej .

0

K.O

2

a ja chce zeby nie bylo głodu na świecie.

0

Bedzie co ogladac

0

gruby, no.

9

Gruby słabizna.

0

bez jaj, ile im dajemy pola..

0

ale sie dajemy im...

0

brawo !

0

aaaaaaaaaj setka

0

naprawdę*

0

Golimy londynczyków.

4

slabo sie interesujesz

0

Ogolimy ich. Coś czuje, ze Arsenal ostro ruszy i... dostaną manite. Bez napinki.

0

łooo słupek

0

Obejrze Polaka w akcji.

0

ja dzis czuje atle psv 0-0

0

Bayern to niech najpierw awansuje.

1

Po co się takimi wpisami w ogole przejmujesz? Zal im dupska ściska, ze Barca to najlepszy zespol XXI wieku, a Messi to cos więcej niz pilkarz. Przeczytac, posmiać sie i olac:)

0

Jak strzelimy szybko bramke to 4-0 .

0

dobra mozna konczyc meczyk. Mission done.

1

eeeeeeee Ney

0

no ale nie dajemy im bramki

0

to włacz se fife.

0

Messi jeszcze chce srutnac z jedna brameczke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?