kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
WIsła gra bez def pom. Non stop, aby do przodu. Jaga bez ambicji.
1
juz sie nie baw w teorie spiskowe.
0
Potrafimy grac z Atletico, wiec damy rade. Nie patrzmy na innych tylko na siebie.
0
Barca w Eurolidze na razie goli Real 31-8 :)
0
Jeden karabin na kogo trafimy. Do finału daleka droga, wiec trzeba golić po kolei.
0
Co tak sie spinacie. Pogoni sie ich najwyzej .
0
K.O
2
a ja chce zeby nie bylo głodu na świecie.
0
Bedzie co ogladac
0
gruby, no.
9
Gruby słabizna.
0
bez jaj, ile im dajemy pola..
0
ale sie dajemy im...
0
brawo !
0
aaaaaaaaaj setka
0
naprawdę*
0
Golimy londynczyków.
4
slabo sie interesujesz
0
Ogolimy ich. Coś czuje, ze Arsenal ostro ruszy i... dostaną manite. Bez napinki.
0
łooo słupek
0
Obejrze Polaka w akcji.
0
ja dzis czuje atle psv 0-0
0
Bayern to niech najpierw awansuje.
1
Po co się takimi wpisami w ogole przejmujesz? Zal im dupska ściska, ze Barca to najlepszy zespol XXI wieku, a Messi to cos więcej niz pilkarz. Przeczytac, posmiać sie i olac:)
0
Jak strzelimy szybko bramke to 4-0 .
0
dobra mozna konczyc meczyk. Mission done.
1
eeeeeeee Ney
0
no ale nie dajemy im bramki
0
to włacz se fife.
0
Messi jeszcze chce srutnac z jedna brameczke