kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
albo i pięc
0
no jak nie jak tak
0
gdzie Ty tam widzisz Valdesa?
0
Teraz bedziesz oglądała kilka miesięcy :)
0
pewnie kontuzja
0
Mignolet haha
0
Milik gol!
22
Sytuacja z VG. http://arsenalist.com/f/2015-16/man-utd-vs-arsenal/wtf-van-gaal.html
0
Totki 22222222222222
0
Totki 1-1
0
3-2 i nie koniec
2
Rashford ladnie Hiszpana wypatrzyl
0
Musimy go kupić pierwsi od Realu
0
W drugiej połowie Totki ich rozjadą
8
kolegom
0
łoooooooooooooo 2
0
United golaso
0
Swansea 1
1
c+
0
Valencia gra w West Hamie
0
Żółte Łodzie brameczka
1
na SB bedzie podobnie jak u nas, czyli pogrom. Nie ta klasa przeciwnika.
0
Ja już wygodnie w fotelu siedze.
1
Tekst zle przetłumaczony. Nurek nie wypowiedział tych słow jednak.
0
proste.
0
Gijon walczy. 2-3
0
Simeone ma na nich patent
2
Gijon Asspanyol 1:0 golaso
1
Spokojnie kontrolować lige, a w LM mega mobilizacja. Do tego CdR
0
Ronaldo haha . Brawo materace. Visca el Barca