0

albo i pięc

0

no jak nie jak tak

0

gdzie Ty tam widzisz Valdesa?

0

Teraz bedziesz oglądała kilka miesięcy :)

0

pewnie kontuzja

0

Mignolet haha

0

Milik gol!

0

Totki 22222222222222

0

Totki 1-1

0

3-2 i nie koniec

2

Rashford ladnie Hiszpana wypatrzyl

0

Musimy go kupić pierwsi od Realu

0

W drugiej połowie Totki ich rozjadą

8

kolegom

0

łoooooooooooooo 2

0

United golaso

0

Swansea 1

1

c+

0

Valencia gra w West Hamie

0

Żółte Łodzie brameczka

1

na SB bedzie podobnie jak u nas, czyli pogrom. Nie ta klasa przeciwnika.

0

Ja już wygodnie w fotelu siedze.

1

Tekst zle przetłumaczony. Nurek nie wypowiedział tych słow jednak.

0

proste.

0

Gijon walczy. 2-3

0

Simeone ma na nich patent

2

Gijon Asspanyol 1:0 golaso

1

Spokojnie kontrolować lige, a w LM mega mobilizacja. Do tego CdR

0

Ronaldo haha . Brawo materace. Visca el Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?