0

kontra bye bye

0

zaraz i tak biali ze dwie wpakuja....

1

dziekuje dobranoc

2

Siadło mu raz na 2 lata

0

.....pff

0

ludzie...

0

ja tez i kij z tym

0

no Granada trzymamy i kontrujemy

0

gooooooooooooooooooool

0

sam sobie zaprzeczasz

0

przyzwyczai sie

0

mi zostal real z handi i mam 118 do wyjęcia i dla mnie moga stracic punkty

0

no i juz

0

Carvajal buahah :D

0

Zaraz karnego białym da arbiterek

3

jeszcze setny raz wklejcie.

0

dlaczego był spalony?

0

Zabrał Benzyna piłke nurkowi. Obrazi sie na 2 dni

0

wymęczą 3 pkt

6

Dzisiaj Alves MOTM

0

konczymy

0

Komentarz usunięty

0

nie bedzie

1

1/10

0

zmien lekarza

21

tak

0

zebys sie pytal

0

słupek. ale fart

0

wygramy wysoko

0

stroje nie grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?