1

Bronimy Betis bronimy!

0

Adan !

0

benzema, chyba ze ci chodziło o machnecie Jamesa

0

Ciekawe czy wytrzymaja takie tempo

2

mowisz masz " Żal... za Beniteza 5:0 było, a teraz z tym wuefistą przegrywamy. Kto w ogóle zakontraktował trenera bez doświadczenia? "

0

kyrsiek chce karnego he e

0

mnie cieszy i trzymam kciuki dalej

0

ggggggggggggggol

1

Jest Danilo, moze bedzie ciekawie

2

jakie pytania.. moze jeszcze o ktorej klocka roblismy?

0

jestes NIM?

0

Valencia gol, ale typy

0

no własnie nie, bo plagiat

11

5 twarzy Ronaldo

0

nie

3

żadna niespodzianka

5

cięzko byc gorszym od Beniteza.

0

a mi zostało, zeby bramke strzelili. Kupon mi wejdzie

7

Ej Arsenal, jazda z niebieskimi!

1

Koniec koniec koniec!

0

To co? zaraz strzeli zapewne Atletico

0

Juz po Sevilli.

0

Jednak gramy dogrywke z Valencią, fuks stulecia.

0

Niestety przegrywamy u siebie w kosza z Valencią.

4

Jak reszta. Juz lece i bede kibicować Chelsea... Jeszcze mnie nie poryło do konca. Arsenal dzisiaj właduje trójeczke i bedzie miło

0

Biali ich rozjadą.

0

ta tylko, ze Atletico gra u siebie

1

na tace juz lepiej daj

4

mylisz sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?