kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to początek meczu
0
oj trzeba gonic.
0
Bravo, nasz człowiek.
0
niepotrzebnie
0
Nie doszukuj sie spisku. Chinole tez chcą obejrzec hit.
0
Szykuje sie Mur Chiński materacy, ale nasz napad rozmontuje murek
0
Wez tez pod uwage, ze nikt nic złego nie powie... bo bedzie 2-0 do połowy
0
ja mam rózne sny. Dzisiaj wygramy.
1
drugą połówke? Jedna połówka mi w sumie wystarczy
0
zółtków jest ponad 1,5 miliarda. Nie ma lekko
0
Wpuscic ich na nasza połowe i kontrowac. Chyba, ze juz sie nauczyli i bedzie autobus, to moze byc ciezko
3
a co ma byc? te baloniki agi to ja bym returnował.
0
Gratulacje dla Kerber
1
co fakt to fakt
2
a jezeli ktos sie nie interesuje, równiez polecam
1
To sie nie przelicz. Akurat nasi słabo wypadną. Gangnes,Kranjec, P.Prevc - ktoś znich wygra.
0
Akurat w tym wypadku ma znaczenie ( tak samo jak w siatkówce), bo druzyny walczą o turniej kwalifikacyjny do RIO.
18
jak awansujemy to nie widze cie tutaj
0
170kmh na austostradzie... co w tym dziwnego?
0
sa inne zasady. Wygrywamy oba mecze teraz , Francja musi wygrac z Norwergia i wychodzimy z 1go miejsca
0
W tym wieku to ja juz mam kolegów ktorzy maja dzieciaki
1
To jest Argentynczyk, poza tym sam mowił w wywiadzie, ze teraz skupia sie przede wszystkim na reprezentacji. W Barcelonie zdobył wszystko
1
Jak to oni. Starali sie grac szybko, ale Bale'a nie było i juz kolorowo to nie wyglądało. Osobnym tematem jest to, ze Betis b.dobrze zagrał. Ronaldo miał swoje sytuacje, ale to miernota jest ostatnimi czasami, wiec nie dziwi. Po karnym jednym w obie strony nie podyktowane, bramka dla Realu ze spalonego(5!) no i bardzo dobry mecz Adana w bramce.
3
nie działa
0
O to chodziło.
0
jaaaaaaaaaaa
2
Niestety siedzą na nich jak szpak na czeresni. Bedzie bramka jeszcze dla bialasow
3
Twoja wina....
0
Ronaldo hehehhe . Dosrodkowanie ala Danilo
1
hahahaha