1

to początek meczu

0

oj trzeba gonic.

0

Bravo, nasz człowiek.

0

niepotrzebnie

0

Nie doszukuj sie spisku. Chinole tez chcą obejrzec hit.

0

Szykuje sie Mur Chiński materacy, ale nasz napad rozmontuje murek

0

Wez tez pod uwage, ze nikt nic złego nie powie... bo bedzie 2-0 do połowy

0

ja mam rózne sny. Dzisiaj wygramy.

1

drugą połówke? Jedna połówka mi w sumie wystarczy

0

zółtków jest ponad 1,5 miliarda. Nie ma lekko

0

Wpuscic ich na nasza połowe i kontrowac. Chyba, ze juz sie nauczyli i bedzie autobus, to moze byc ciezko

3

a co ma byc? te baloniki agi to ja bym returnował.

0

Gratulacje dla Kerber

1

co fakt to fakt

2

a jezeli ktos sie nie interesuje, równiez polecam

1

To sie nie przelicz. Akurat nasi słabo wypadną. Gangnes,Kranjec, P.Prevc - ktoś znich wygra.

0

Akurat w tym wypadku ma znaczenie ( tak samo jak w siatkówce), bo druzyny walczą o turniej kwalifikacyjny do RIO.

18

jak awansujemy to nie widze cie tutaj

0

170kmh na austostradzie... co w tym dziwnego?

0

sa inne zasady. Wygrywamy oba mecze teraz , Francja musi wygrac z Norwergia i wychodzimy z 1go miejsca

0

W tym wieku to ja juz mam kolegów ktorzy maja dzieciaki

1

To jest Argentynczyk, poza tym sam mowił w wywiadzie, ze teraz skupia sie przede wszystkim na reprezentacji. W Barcelonie zdobył wszystko

1

Jak to oni. Starali sie grac szybko, ale Bale'a nie było i juz kolorowo to nie wyglądało. Osobnym tematem jest to, ze Betis b.dobrze zagrał. Ronaldo miał swoje sytuacje, ale to miernota jest ostatnimi czasami, wiec nie dziwi. Po karnym jednym w obie strony nie podyktowane, bramka dla Realu ze spalonego(5!) no i bardzo dobry mecz Adana w bramce.

3

nie działa

0

O to chodziło.

0

jaaaaaaaaaaa

2

Niestety siedzą na nich jak szpak na czeresni. Bedzie bramka jeszcze dla bialasow

3

Twoja wina....

0

Ronaldo hehehhe . Dosrodkowanie ala Danilo

1

hahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?