kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
jestem z Toba.
0
Ronaldo strzela jak już w lidze maja pozamiatane. he he.
0
na pustaka
0
Maszyna! Zazdroscil Messiemu
0
Ronaldo kopal - zostal kopniety.
5
Barcelona idzie po 3 puchary
0
brawo RUben!
0
może nie tyle co nur, tylko dobry wslizg.
0
Hmmm ciezko przewidziec:) Ja bym nie zamykał
2
Real im wlepi ze 4.
0
Nie bylo spalonego. Nie klnij :)
0
Totki to ogarną.
1
Tego nawet najstarsi górale nie pamietaja.
1
Totki.
0
ronaldo asysta ee
1
Najmniej widowiskowy mecz na ten moment? Real - Man City.
1
Ja Maszyne podziwiam.
0
co?
0
Karny, samobój. Levante ma szanse, tylko bez głupich strat
0
11111111111111111111111 1-2
0
WIelki Real powraca. :)
0
młody:)
2
Maszyna ruszyła!
0
karny
0
a co mozesz zrobic?:)
0
ja ich pograłem np. Criss18Barca a ja im zycze 5 ligi a nawet niżej.
0
ten uśmieszek to chyba dla tych co ich zagrali u buka? bo tak to nie wiem z czego sie cieszyc
1
rozliczony po kursie 1.0
0
2
Daawac na Wembley dogrywke, karne i potem Barca.