7

jestem z Toba.

0

Ronaldo strzela jak już w lidze maja pozamiatane. he he.

0

na pustaka

0

Maszyna! Zazdroscil Messiemu

0

Ronaldo kopal - zostal kopniety.

5

Barcelona idzie po 3 puchary

0

brawo RUben!

0

może nie tyle co nur, tylko dobry wslizg.

0

Hmmm ciezko przewidziec:) Ja bym nie zamykał

2

Real im wlepi ze 4.

0

Nie bylo spalonego. Nie klnij :)

0

Totki to ogarną.

1

Tego nawet najstarsi górale nie pamietaja.

1

Totki.

0

ronaldo asysta ee

1

Najmniej widowiskowy mecz na ten moment? Real - Man City.

1

Ja Maszyne podziwiam.

0

co?

0

Karny, samobój. Levante ma szanse, tylko bez głupich strat

0

11111111111111111111111 1-2

0

WIelki Real powraca. :)

0

młody:)

2

Maszyna ruszyła!

0

karny

0

a co mozesz zrobic?:)

0

ja ich pograłem np. Criss18Barca a ja im zycze 5 ligi a nawet niżej.

0

ten uśmieszek to chyba dla tych co ich zagrali u buka? bo tak to nie wiem z czego sie cieszyc

1

rozliczony po kursie 1.0

0

2

Daawac na Wembley dogrywke, karne i potem Barca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?