kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
boje sie.
0
pssssssg
0
Niech tak zostanie. Dogrywka i karne.
0
Ile masz wzrostu, waga. Chcesz przybrac na masie?
0
Kto wie. Jakby Rzymianie objeli prowadzenie 0-2, bardzo ciekawie wygladałby dalszy mecz. No ale , wiadomo ze gdybac to sobie mozna.
0
unbelivable.
0
On nigdy nie strzeli!
0
Roma ogarnijcie sie wdrugiej połowie,
1
Czesc, jestem Salah i nie jadłem chleba.
0
no taka legia
0
no taki nasz były Montoya.
0
przeciwnikom
0
faul tam byl. Ale Salah mogl to strzelic !
0
ale ta Roma nieogarnia
0
Ale przeciez to nie ten transfer zrobił go duzo słabszym. Po prostu, rurą sie zrobił.
0
nie
0
Dzeko.. pffffff
0
Już w kimono? jak masz 10 lat to idz.
2
Arsenal na prowadzeniu
1
Jak ten czas leci... pamietam ten mecz jakby był wczoraj.
0
No mogliby namieszac. Ze zmianami.
0
ja w te dwa mecze grubo wszedłem.
3
"Otóż Międzynarodowa Komisja FIFA wprowadza pewne poprawki do przepisów dotyczących czerwonych kartek. Według nowych wytycznych ostatni z obrońców faulujący atakującego zawodnika zostanie wyrzucony z boiska tylko wtedy, jeśli faul był brutalny lub zagra on piłkę ręką we własnym polu karnym."
np. będzie pusta bramka, obrońca fauluje(bo to przecież tylko ewentualnie żółta) i jest karny, którego można przestrzelić. Bez sensu.
0
Szczególnie mamy dobry bramkarzy. Niech sie chłopaczyna uczy, a kto wie co bedzie w (niedalekiej)przyszłosci.
0
byłoban
0
W nowym zwierciadle: Wakacje - Vacation 2015
0
Jest taki stary, ze niedlugo normalnie konczy kariere.
1
W sumie ręczniki mogłby ponosić.
0
człowieku, przeciez Drągowski zrobił nura wiekszego niz Ronaldo. Tylko smiali sie zniego.
0
Valencia złapała wiatr w żagle, wiec powinni powalczyc.