2

boje sie.

0

pssssssg

0

Niech tak zostanie. Dogrywka i karne.

0

Ile masz wzrostu, waga. Chcesz przybrac na masie?

0

Kto wie. Jakby Rzymianie objeli prowadzenie 0-2, bardzo ciekawie wygladałby dalszy mecz. No ale , wiadomo ze gdybac to sobie mozna.

0

unbelivable.

0

On nigdy nie strzeli!

0

Roma ogarnijcie sie wdrugiej połowie,

1

Czesc, jestem Salah i nie jadłem chleba.

0

no taka legia

0

no taki nasz były Montoya.

0

przeciwnikom

0

faul tam byl. Ale Salah mogl to strzelic !

0

ale ta Roma nieogarnia

0

Ale przeciez to nie ten transfer zrobił go duzo słabszym. Po prostu, rurą sie zrobił.

0

nie

0

Dzeko.. pffffff

0

Już w kimono? jak masz 10 lat to idz.

2

Arsenal na prowadzeniu

1

Jak ten czas leci... pamietam ten mecz jakby był wczoraj.

0

No mogliby namieszac. Ze zmianami.

0

ja w te dwa mecze grubo wszedłem.

3

"Otóż Międzynarodowa Komisja FIFA wprowadza pewne poprawki do przepisów dotyczących czerwonych kartek. Według nowych wytycznych ostatni z obrońców faulujący atakującego zawodnika zostanie wyrzucony z boiska tylko wtedy, jeśli faul był brutalny lub zagra on piłkę ręką we własnym polu karnym."


np. będzie pusta bramka, obrońca fauluje(bo to przecież tylko ewentualnie żółta) i jest karny, którego można przestrzelić. Bez sensu.

0

Szczególnie mamy dobry bramkarzy. Niech sie chłopaczyna uczy, a kto wie co bedzie w (niedalekiej)przyszłosci.

0

byłoban

0

W nowym zwierciadle: Wakacje - Vacation 2015

0

Jest taki stary, ze niedlugo normalnie konczy kariere.

1

W sumie ręczniki mogłby ponosić.

0

człowieku, przeciez Drągowski zrobił nura wiekszego niz Ronaldo. Tylko smiali sie zniego.

0

Valencia złapała wiatr w żagle, wiec powinni powalczyc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?