4

Tam masz inne zarobki.

3

nudny nie nudny a i tak wygrają pewnie 0-1. Wymeczą

2

pisze z telefonu pewnie.

0

15

0

jutro jeden mecz.

0

na razie setki dla totków.

1

Do nas go! Najlepszy piłkarz na świecie

0

no taa, zlikwidować euro,mś,copa america, oraz inne reprezentacyjne turnieje i piłkarzy na wakacje, a co!

0

brak czasu w terminarzu, ewentualne kontuzje - to tak na szybko

0

dosięgają Polski. Niedlugo bedzie mial zasieg na cały swiat

0

Czelsi tez chcesz zeby wrociło na swoje miejsce?

2

Taka sama analize moge zrobić na pomyłkach sedziów pomagajacych Realowi. Co za matoł

5

Jak bede mial dziecko to na 4 urodziny dostanie koszulke Arsenalu.

1

ale Barcelona maniane odwala w 4 kwarcie

1

Barca prowadzi z białasami po dwóch kwartach 52-43. Oby tak dalej

0

ale rozkminy w KWIETNIU na temat zp... Czy ma szanse? TAK, masz szanse.

1

Ale zal dupy na białej stronie. Przecież sedziowie raz dają, raz zabieraja , a poza tym hiszpańscy sędziowie to już w ogole niższy poziom niż w naszej e-klapie.

0

Suarezzzzzzzzzzzzzzzz

0

a Ney musi te kroczki...

0

i dobrze, za te wszystkie karne dla Realu.

0

hahahaha karny

0

ładuj dalej Suarezzzzzzzzz

0

uhuhuu

0

ttttak

0

Ney laduj z karnego

0

aaaaaaaaaj

1

wow i to metrwoy

0

Mess i co piły daje

0

nooooooooooooooo

0

Messi takie piły mu rzyga, a ten nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?