3

nie filozofuj

1

Ronaldo by dostal karnego.

0

Lewy hehe

2

1:0 i karne?

0

oby

3

oby nie dostal zaden

2

martwica mózgu

7

buahha. Nie kompromituj sie

2

czwarta

0

gggggggggggggggol 1 1

0

dobrze zaczeli

0

dobrze ze zapas piwka miałem. Bo ciezko bylo.

0

mozliwe

0

K.O

0

Brawo Bravo

0

200%

0

Juz powinnismy grac w przewadze 2 zawodników.

1

Nie sraj żarem. naciskamy, jeszcze strzelimy

0

11111111111111111111

1

Za drugim razem strzeli.

1

Betis nie wytrzyma w takim tempie. W koncu wkleimy bramke

1

Strzelimy. Musimy byc cierpliwi

0

damy rade

1

no to gramy w przewadze

1

Ja to jestem daleki od narzekania, ale dobrze ze mam alkohol, bo nie za fajnie sie oglada mecz. Taki mały czasoumilacz

4

Przepadnij :)

0

kartka dla Messiego to kpina

0

a co Ty myslisz, ze Betis sie połozy? Bedzie ciezki mecz.

0

To zmienia postac rzeczy. Lipa

0

To idz do kolegi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?