kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
nie filozofuj
1
Ronaldo by dostal karnego.
0
Lewy hehe
2
1:0 i karne?
0
oby
3
oby nie dostal zaden
2
martwica mózgu
7
buahha. Nie kompromituj sie
2
czwarta
0
gggggggggggggggol 1 1
0
dobrze zaczeli
0
dobrze ze zapas piwka miałem. Bo ciezko bylo.
0
mozliwe
0
K.O
0
Brawo Bravo
0
200%
0
Juz powinnismy grac w przewadze 2 zawodników.
1
Nie sraj żarem. naciskamy, jeszcze strzelimy
0
11111111111111111111
1
Za drugim razem strzeli.
1
Betis nie wytrzyma w takim tempie. W koncu wkleimy bramke
1
Strzelimy. Musimy byc cierpliwi
0
damy rade
1
no to gramy w przewadze
1
Ja to jestem daleki od narzekania, ale dobrze ze mam alkohol, bo nie za fajnie sie oglada mecz. Taki mały czasoumilacz
4
Przepadnij :)
0
kartka dla Messiego to kpina
0
a co Ty myslisz, ze Betis sie połozy? Bedzie ciezki mecz.
0
To zmienia postac rzeczy. Lipa
0
To idz do kolegi