0

Tak juz jest i bedzie.

0

0-2 po jabłkach

2

My wygrajmy, reszta mi to lotto

0

1 nie, 2 tak. 2 nieodgwizdane karne dla RSSS

0

obie strzela.

0

do 22:15

0

Benek to super fachowiec. Nastepca Lucho.

0

Już mozesz isc... zepsułes

5

Benek teraz pewnie notuje: Bramka Cristiano, nie na pusta.

5

to moze idz, bo znów zepsujesz.

2

2 karne dla RSSS . Sedzia nic.

0

Ciesze sie, jaram sie, jeszcze 5 RSSS!

3

Porcja gwizdów na SB a Ronaldo szybciutko do szatni, aby zadzwonic do chłopaka

2

Ronaldo gol jest wiec mozna leciec do Maroka

0

karny.......

0

Karny dla RSSS niee bo po co, a Benzema nurek gorszy niz oryginalny

0

Bedziesz widział. Dla niego najwazniesze ze strzelił, a nie czy słusznie czy nie.

1

buhahahahahhahah Ramos 2

0

Perez smaruje, !

0

co?!!?! Skandal !!!!!

0

Bale był lepiej ustawiony, ale nie. Krysiek musi miec.

0

Nie wiem, ale jak sie dowiesz to daj znac.

0

brawo Rulli, a Ronaldo wykończyll jak Munir.

0

Ma wiecej walorów jako DM , poza tym lepiej sie czuje jako defensywny oraz każdy trener od niego wymaga przede wszystkim odbioru piłki. Zreszta sam siebie widzi jako defensywnego co nie jednokrotnie zaznaczał Więc nie można o nim inaczej powiedziec, nawet jak potrafi grac jako ofensywny.

0

Pewnie że tak

0

a Kroos to co?

0

Sociedad ma duże szanse, tylko konsekwentne rajdy skrzydłami i wrzuty stale fragmenty.

0

ogladac koszykóweczke Real- Barca :)

0

Ostatni wczorajszy mecz PL pokazał jaka ta liga jest przeciętna. Tam nasze Rayo by zamiesziało mocniej.

0

No i Arsenal przegrywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?