kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak juz jest i bedzie.
0
0-2 po jabłkach
2
My wygrajmy, reszta mi to lotto
0
1 nie, 2 tak. 2 nieodgwizdane karne dla RSSS
0
obie strzela.
0
do 22:15
0
Benek to super fachowiec. Nastepca Lucho.
0
Już mozesz isc... zepsułes
5
Benek teraz pewnie notuje: Bramka Cristiano, nie na pusta.
5
to moze idz, bo znów zepsujesz.
2
2 karne dla RSSS . Sedzia nic.
0
Ciesze sie, jaram sie, jeszcze 5 RSSS!
3
Porcja gwizdów na SB a Ronaldo szybciutko do szatni, aby zadzwonic do chłopaka
2
Ronaldo gol jest wiec mozna leciec do Maroka
0
karny.......
0
Karny dla RSSS niee bo po co, a Benzema nurek gorszy niz oryginalny
0
Bedziesz widział. Dla niego najwazniesze ze strzelił, a nie czy słusznie czy nie.
1
buhahahahahhahah Ramos 2
0
Perez smaruje, !
0
co?!!?! Skandal !!!!!
0
Bale był lepiej ustawiony, ale nie. Krysiek musi miec.
0
Nie wiem, ale jak sie dowiesz to daj znac.
0
brawo Rulli, a Ronaldo wykończyll jak Munir.
0
Ma wiecej walorów jako DM , poza tym lepiej sie czuje jako defensywny oraz każdy trener od niego wymaga przede wszystkim odbioru piłki. Zreszta sam siebie widzi jako defensywnego co nie jednokrotnie zaznaczał Więc nie można o nim inaczej powiedziec, nawet jak potrafi grac jako ofensywny.
0
Pewnie że tak
0
a Kroos to co?
0
Sociedad ma duże szanse, tylko konsekwentne rajdy skrzydłami i wrzuty stale fragmenty.
0
ogladac koszykóweczke Real- Barca :)
0
Ostatni wczorajszy mecz PL pokazał jaka ta liga jest przeciętna. Tam nasze Rayo by zamiesziało mocniej.
0
No i Arsenal przegrywa