0

To tak cięzko zeby umówila sie z toba najladniejsza dziewczyna w okolicy? Słabe masz porównanie

0

Mahrez co zrobil

0

ale baty londynczycy dostana :)

1

haha Arsenal, bye bye 1/8 dla nich nic nowego :)

0

Łysy sędzia Collina

0

Komentarz usunięty

0

Ile mozna gadac o tym?

0

nie bedzie

2

Kto by nie był przejdziemy. najtrudniejszy wydaje sie PSG. Lecz mysle, ze szczesliwie trafimy na Benfice

2

Kiedy Ronaldo zdobył bramke jakies "znaczacej' druzynie?

0

Real szturmuje, boje sie ze zaraz marokanczyk moze sie wywrócic o nogi i karny z kapelusza gotowy ...

0

broncie broncie

0

ale meczyk sie zrobil

0

csiną cisną

0

uf, Villareal nie ma takiego odpuszczania

9

?! co Ty z jakimś badziewiem wyskakujesz

0

pogubi punkty wiecej niz real

0

Ten Real za Beniteza jest taki cienki, ze strach sie bac. Niech siedzi do maja u nich do maja, a mistrzostwo mamy pewne na 110%

0

Ale Real ma zawalisty pomysl na gre, na skrzydła i wrzutki ala Termalica Bruk Bet, nie obrazajac ich. Ciency sa jak sik pająka

6

tez mam real, a niech sobie przegraja 3-0

0

blisko

0

Gol gol gol Gol gol gol goooooooooolaso

0

Liga bedzie ciekawsza.

0

jakies problemy maja z łącznością wystepują

0

tak to jest, jak sie liczy na czyjąś wpadke. A sezon jeszcze dłuuugi.

0

nawet czerwona kartka tu nic nadaje w tej sytuacji. Ciezka kontuzja

0

o ktorej wylecieli?

2

Dlaczego? Własnie niech zagra i pokaże, że zasługuje na taki klub. Jego pozycja to środek, czyli tam gdzie radzi sobie nadzwyczaj dobrze.

0

odstaw leki lub bierz pół,

0

Suarez niech dalej dołozy chociaż jedną bramke no i Messi show przydałby na pewno :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?