kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To tak cięzko zeby umówila sie z toba najladniejsza dziewczyna w okolicy? Słabe masz porównanie
0
Mahrez co zrobil
0
ale baty londynczycy dostana :)
1
haha Arsenal, bye bye 1/8 dla nich nic nowego :)
0
Łysy sędzia Collina
0
Komentarz usunięty
0
Ile mozna gadac o tym?
0
nie bedzie
2
Kto by nie był przejdziemy. najtrudniejszy wydaje sie PSG. Lecz mysle, ze szczesliwie trafimy na Benfice
2
Kiedy Ronaldo zdobył bramke jakies "znaczacej' druzynie?
0
Real szturmuje, boje sie ze zaraz marokanczyk moze sie wywrócic o nogi i karny z kapelusza gotowy ...
0
broncie broncie
0
ale meczyk sie zrobil
0
csiną cisną
0
uf, Villareal nie ma takiego odpuszczania
9
?! co Ty z jakimś badziewiem wyskakujesz
0
pogubi punkty wiecej niz real
0
Ten Real za Beniteza jest taki cienki, ze strach sie bac. Niech siedzi do maja u nich do maja, a mistrzostwo mamy pewne na 110%
0
Ale Real ma zawalisty pomysl na gre, na skrzydła i wrzutki ala Termalica Bruk Bet, nie obrazajac ich. Ciency sa jak sik pająka
6
tez mam real, a niech sobie przegraja 3-0
0
blisko
0
Gol gol gol Gol gol gol goooooooooolaso
0
Liga bedzie ciekawsza.
0
jakies problemy maja z łącznością wystepują
0
tak to jest, jak sie liczy na czyjąś wpadke. A sezon jeszcze dłuuugi.
0
nawet czerwona kartka tu nic nadaje w tej sytuacji. Ciezka kontuzja
0
o ktorej wylecieli?
2
Dlaczego? Własnie niech zagra i pokaże, że zasługuje na taki klub. Jego pozycja to środek, czyli tam gdzie radzi sobie nadzwyczaj dobrze.
0
odstaw leki lub bierz pół,
0
Suarez niech dalej dołozy chociaż jedną bramke no i Messi show przydałby na pewno :)