kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nurek null formy.
1
Sevilla trzymac to !
0
to jest to !!!!!
0
gggggggggggggggol ale akcja
0
podobny poziom
0
A co mnie on obchodzi. JESTEM KONIEM
0
i tak zagra z nami. Chocby na srodkach przeciwbolowych
12
Krycha w kazdym meczu daje siebie 110%
0
dobrze, ze biali bramkarza nie maja. Jeszcze Sevilla cos wcisnie
0
1 1!!!!!!!!!
0
a ci dalej z ta "masakracja"
2
Nurek płakał jak patrzył
1
musiało tak sie skonczyc
0
ale kropnął w słupek
8
Ja rozumiem zapomniec jajko wyłączyc, bo sie chciało na miekko, ale kuwa pomylic godz meczu ulubionej druzyny? nie rozumiem
3
jak nie masz co robic to ogladaj
0
Moze tak Sevilla wcisnąc '93 na wage zwyciestwa
0
Fajnie tez, ze Neymar podaje choc ma okazje do strzału. Nurek predzej by sie zes..ł nic podał
0
Koniec. brfawo !
11
Bale płakał jak oglądał.
5
Bale patrzy i placze
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ney!
0
No niech Sandro troche pobiega
0
Żółci ciagle grozni. Na razie niema co.
0
Suarez jednak gooooooooool
0
karny@ Dawaj Ney!
3
Neymar kopany ze wszystkich stron, a ten o aktorstwie. No ciec jakich malo
0
grozny wolny
0
zaraz ich dobijemy
1
Neymar!!!!!!!!!!!!!!!!!