0

Nurek null formy.

1

Sevilla trzymac to !

0

to jest to !!!!!

0

gggggggggggggggol ale akcja

0

podobny poziom

0

A co mnie on obchodzi. JESTEM KONIEM

0

i tak zagra z nami. Chocby na srodkach przeciwbolowych

12

Krycha w kazdym meczu daje siebie 110%

0

dobrze, ze biali bramkarza nie maja. Jeszcze Sevilla cos wcisnie

0

1 1!!!!!!!!!

0

a ci dalej z ta "masakracja"

2

Nurek płakał jak patrzył

1

musiało tak sie skonczyc

0

ale kropnął w słupek

8

Ja rozumiem zapomniec jajko wyłączyc, bo sie chciało na miekko, ale kuwa pomylic godz meczu ulubionej druzyny? nie rozumiem

3

jak nie masz co robic to ogladaj

0

Moze tak Sevilla wcisnąc '93 na wage zwyciestwa

0

Fajnie tez, ze Neymar podaje choc ma okazje do strzału. Nurek predzej by sie zes..ł nic podał

0

Koniec. brfawo !

11

Bale płakał jak oglądał.

5

Bale patrzy i placze

0

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ney!

0

No niech Sandro troche pobiega

0

Żółci ciagle grozni. Na razie niema co.

0

Suarez jednak gooooooooool

0

karny@ Dawaj Ney!

3

Neymar kopany ze wszystkich stron, a ten o aktorstwie. No ciec jakich malo

0

grozny wolny

0

zaraz ich dobijemy

1

Neymar!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?