0

Bate trzy zero!

0

co?

0

wchodza w nas jak w maslo.

1

Bate 2

0

aajj Sandro

0

Oby jak najszybciej objąc prowadzenie

1

zapamiętasz do konca zycia :)

1

18-stka.. piekny wiek. Wszystkiego najlepszego.

0

czaje.

0

no to za 300 euro masz do wygrania 600.

0

Sevilla remis.

4

dokladnie. Co za dzieciarnia musi byc w skladzie tej smiesznej strony.

0

Nie. Bzdury totalne.

0

Brawo. Messi zdrówka, Krysiek - celnosci, hehehhe

3

hahahaha. Nie moge. Ten "goal machine" niech troche potrenuje strzały

2

Nurek buahahahha

0

jeszcze troszke !

2

Bronimy Malaga !

0

no to teraz autobus Malaga. Wszyscy na 17 metr

0

co tam sie dzieje

0

Malaga, to powinien byc gol.

1

no juz Malaga bez sił

0

Kameni, bron tak dalej :)

11

Przecież to nie od dzis wiadome

0

Kameni na razie MOTM

0

Potwierdzam. Ogladam mecz z wysokości trybun incognito, patrze a Perez już sie wierci na lewo i prawo. Przelew prawdopodobny jeszcze w pierwszej połowie

0

sędzia da karnego i sie skonczy, nie martw sie.

0

Messi 1.1

12

3 pkt sa? sa

4

Czekamy na gol Malagi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?