0

chyba latwo sprawdzic?

1

Atletico powalczą, spokojnie

0

Levante 1:0

2

Pamietaj, wazne jak sie konczy, a nie jak zaczyna.

2

Bo wolał grac w Realu. Poza tym ja nie widze w nim nic nadzwyczajnego. Nam to porzydałby sie z powrotem Thiago :)

0

ja już złozyłem CV. Chce niewiele, bo 20 tys m-c

2

Dumny po zwycięstwie , wierny po porazce! Damy rade, jeszcze cały sezon przed nami. Glowa do góry !

0

Po meczu.

1

Wolny o remis.

0

Gol!. Do konca grac k... mac !!!!

0

karny!

0

No nie wpadnie. Jak na złosc.

0

Tylko, ze Bravo broni ,a Niemiec udaje.

0

Zbierac tyłki w kroki i jazda!

0

kur...............

0

dla mnie moze być i 2-3.

0

Rakieta ładuj

0

Czekamy cierpliwie.

0

bzdury jak nic.

5

CR11 juz nigdy z wolnego nie strzeli :)

0

aa Krysiek gol. Fatalne bledy w obronie

0


malmo sobie dobrze radzi jak na razie

5

A Cristiano własnie wybił piłke poza stadion ;)

9

bo Hart obronił.

0

ja co nieco bede spogladac

1

Bez przesady. Niemiec tez wyciągnął dwie setki.

0

zapomniec jak najszybciej 1 polowe...

0

Leverkusen tymi kontrami nas zabijee.
'

0

Neymar nie baw sie w Krystyne...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?