0

Jest bardzo dobrze, teraz powinno byc 3-0 i po meczu, ale Real musi sie otworzyc jak chce coś jeszcze powalczyc. Messi wejdzie strzeli i po meczu bedzie

0

ale FART

0

ja ...................

0

teraz tylko kontrowac spokojnie

0

brawo !!!!!!!!!!

2

tutaj przynajmniej nie tnie

0

płetwiarz z łokcia potrakował Alvesa

0

No Mathieu dajesz !

0

Ładuj Ney

0

1

Ajajaj, Rakieta graj cos

0

brawo roebrto

0

gggggggggggggggggol

0

blisko blisko. Obraz kuwa mi sie opóżnia

2

Siadamy wygodnie, zapinamy pasy i lecimy z białasami.

1

Mam nadzieje ze biali sie rzucą , a my ich wypunktujemy kontrami. Bedą zaskoczeni, Ronaldo bedzie płakac

0

Polacy zawsze wchodzą w sezon dużo pózniej. Zapewne forma nadejdzie na turniej 4 skoczni

0

w premium nie tnie

0

futbolhd

0

3-1 w plecy rozumiem?

5

kasa, kasa

0

Bardzo dobrze. Beda sie rozbierac na boisku nie wiem po co. Niech jeszcze spodenki zaczną sciągac po zdobyciu gola

0

Real wczoraj zagrał w obronie jak my z Celta. Grand Derby to bedzie całkiem inny mecz

0

Lidera mamy

0

No chłopaki, trzymac

0

Sevilla wow

0

ajjjj widziałem ja

0

333333333333333 real na kolanach!!!

3

Rico !!

1

musi Sevilla na kontry uwazac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?