kamson24
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest bardzo dobrze, teraz powinno byc 3-0 i po meczu, ale Real musi sie otworzyc jak chce coś jeszcze powalczyc. Messi wejdzie strzeli i po meczu bedzie
0
ale FART
0
ja ...................
0
teraz tylko kontrowac spokojnie
0
brawo !!!!!!!!!!
2
0
płetwiarz z łokcia potrakował Alvesa
0
No Mathieu dajesz !
0
Ładuj Ney
0
1
Ajajaj, Rakieta graj cos
0
brawo roebrto
0
gggggggggggggggggol
0
blisko blisko. Obraz kuwa mi sie opóżnia
2
Siadamy wygodnie, zapinamy pasy i lecimy z białasami.
1
Mam nadzieje ze biali sie rzucą , a my ich wypunktujemy kontrami. Bedą zaskoczeni, Ronaldo bedzie płakac
0
Polacy zawsze wchodzą w sezon dużo pózniej. Zapewne forma nadejdzie na turniej 4 skoczni
0
w premium nie tnie
0
futbolhd
0
3-1 w plecy rozumiem?
5
kasa, kasa
0
Bardzo dobrze. Beda sie rozbierac na boisku nie wiem po co. Niech jeszcze spodenki zaczną sciągac po zdobyciu gola
0
Real wczoraj zagrał w obronie jak my z Celta. Grand Derby to bedzie całkiem inny mecz
0
Lidera mamy
0
No chłopaki, trzymac
0
Sevilla wow
0
ajjjj widziałem ja
0
333333333333333 real na kolanach!!!
3
Rico !!
1
musi Sevilla na kontry uwazac